Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Official 2.4 patch notes

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Lind3r0th said:
Bence çok iyi olmuş kalksın attumentler hiçbirşey farketmez daha grull yapamayan hadi onu geçtim kaeli 1902389021 nerften sonra kesemeyen adamlar MH de ve BT de 3 boss keser sonra movie izlemeye devam ederler neden dert ediyorsunuz ki?

eheh bu güzel bir bakış açısı ;)
Sosyal ağlarda paylaş

İsteyen istediği kadar oynasın herkes aynı aylık ücreti veriyor. Blizz için hepsi bir. :D

Casual bir oyuncu olarak; bende KaelThas'ı, Gruul'u falan görmek istiyorum. Ama olmuyor, ne yapalım olmayıversin.

Bu badge itemlerinin konması bence iyi. Çünkü hardcore oyuncu ile ben (casual) aynı serverda oynuyoruz. E benim vaktim yok ne yapsam adam bizi eziyor. Diyeceksinki ezsin hakkıdır. Ama bizde az oynamamıza rağmen aynı aylık ücreti ödeyerek sizin oyununuzu finanse ediyoruz. Bizim paralarımızla şirket işliyor. Casual oyuncular WOW'dan soğtutulursa (bir kısmı TBC'den sonra soğudu) sonra ciro azalır, kalite düşer.
Sosyal ağlarda paylaş

Terbiyesizlik blizz'in yaptığı, casual oyuncuları bu kadar kayırmanın bir anlamı yok. Zaten casuallar zulaman ve pvp itemler ile tatmin ediliyor ve üstüne attumentların kalkması BT/MH yapanların emeklerine terbiyesizlik.Ayrıca şunu söylemek istiyorum; tamam bu oyuna herkes ücret veriyor ama şuda var ki, bu oyunun bir RP olarak hikayesi var,tarihi var pazarlama adı altında bu büyüyü bozmak yanlış. Her wow oyuncusu "bu blizz çok çakal" demiştir illa, blizzard bizden para aldığı gibi saygımızı almayı beceremiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

burda attunementlar kalktı emeklerimiz boşa gitti diye ağlayan arakdaşlardan kaç tanesi nerften önce (yaklaşık 1 yıl önce) grull kesti? ssc ve tk attunement nı tamamlayıp tk ya girdi merak ediyorum.

hatırlıyoru mda ben grull kestiğimde tek bir t4 token ı tüşüyordu sonra 2 oldu şimdi 3 e çıkıyormuş.

daha patch gelmeden BT ve MH attunement larının kalkacağını sölemiştim. iiyi tutturdum. Çünkü daha önce de aynısı oldu. Kimse nightbane i grull u magtheridon u kesemiyordu.
ve ssc tk yapamıyorlardı. Sonra nerf geldi attunementlar kalktı millet girdi.

Bugünkü durum nasıl BT MH yapmak isteyen yeni bir oyuncu bu isntancları yapan bir guild a giremez. Adamalr git attune ol gel der. 25 kişilik bir dungeon un attune u başka bir 25 kişilik dungeon dan olursa büyük saçmalık var demektir.

karazhan attunement konusunda çok iyi bir örnektir. 10 kişilik bir dungeon 5 kişilklerden attunement tamamlanıyor.

şu anki sistemde yeni lady vash ve kaeltas kesmiş bir guild ın bir çok elemanı guild dan ayrılıyor. sebebi çok daha iyi guildlara giriş kapılarının açılmış olması.

Sonuçta bizim suçumuz neydi yaptık ettik diye ağlamayın blizzard bunu ilk defa yapmıyor son da defa da olmayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi nie t5ler t6lar çöp olcakkine. İstediği kadar item gelsin badgelere. Hatta sunwelldeki 5 mandan t5 kalitesinde item düşcek diolar..

Yeni badge itemleri gelince bile 2.3te t4leriniz çöp mü oldu? Yine t4ler classınıza uygunluğuyla, set bonuslarıyla ve "tier 4" şanıyla üstünüzde kaldı mı. Haste veren, armor ignore veren itemler t4lerden daha mı iyiydi yani :)

Yalnız şu bi gerçek, hiç bi şekilde uykunuzdan, okulunuzdan, sosyal hayatınızdan, ailenizden feragat etmenize değmez. Sonuçta ne olursa olsun, 10 milyon kişi de oynasa, reklamlarına chuck norris bile çıksa (:P) bu bi oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...