Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BE Mage & UD Mage

KosPer

Öne çıkan mesajlar

Bu 2 sini uzun uzun inceledim ve irdeledim.2 side mage'e çok uygun ırklar.Ama mage açıcam ve artık bir karar vermeliyim.WOTF'ta çok kullanışlı ManaTap&Arcane Torrentte.Birde stat tablosunu vereyim:

Tip olarak bakıldığında BloodElf'ler daha eli yüzü düzgün ama undead'lerinde casting animationları imba.Karasız galdım =/

Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha en elite türk oyuncu tayfası burdaymış :D

Zaten bi türklerde gördüm böyle;

Night-Blood elfle gay,
Dwarfla cüce,
Gnomela velet,
Undeadla zombi,
Taurenle inek,
Orcla şrekin yandan yemişi diye dalga geçen player modelini..

Hani bi laf vardır elalem aya çıkıo, biz hala sağcı-solcu, başörtüsü davasıyla uğraşıoz die, wow'da da kendimizi belli edioruz yani, dewam, gg :)
Sosyal ağlarda paylaş

Jay-Jay said:
Ahaha en elite türk oyuncu tayfası burdaymış :D

Zaten bi türklerde gördüm böyle;

Night-Blood elfle gay,
Dwarfla cüce,
Gnomela velet,
Undeadla zombi,
Taurenle inek,
Orcla şrekin yandan yemişi diye dalga geçen player modelini..

Hani bi laf vardır elalem aya çıkıo, biz hala sağcı-solcu, başörtüsü davasıyla uğraşıoz die, wow'da da kendimizi belli edioruz yani, dewam, gg :)

elflerin gay oldugu yillardir bilenen bisi
dwarf zaten cuce demek bilmiyosan ac sozluk bak
tauren cow man yane inek admalar zaten buda gizlenen bisi deil
undeadin ombie olmasida ole
shrek orc deil bu arada
shrek troll
Sosyal ağlarda paylaş

Dwarf cuce cuce dwarf en alası işte.

baslangıc staları yerine raciallarına bak istersen, bi tarafta 2sn aoe silence ve %5 resist (resiste pff) diğer tarafta 8sn fear sleep charm immune + canabalize +10 shadow resist yanı cok aslında ikiside uygun secimler olabilirdi ama.....

biri ibibik ve horde sayılmaz, diğeri sadece horde sayılmaz.

AMA TROLL MAGE IŞTE HORDE'UN MAGE TROLL MAGE!!! AC BERSERKİNGI OHHH MIS!!!

was huu va! was huu va mee dooo?
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:
sırf bu yüzden taurene ısınamıyorum abi. ineksin ya. bildigin inek. istediğin kadar set giy. t40 giy. şekil yap. ineksin ulan. /moo işte.

OOO ne yaptın ya. Main charım Tauren değil ama hastasıyım taurenlerin. Hele warrior dedinmi bir numara Tauren iki numara Dwarftır benim gözümde. Diğer bütün warriorlar gözüme komik görünür. Hele orc bildiğin kamyon şöförü.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Buyse said:
sırf bu yüzden taurene ısınamıyorum abi. ineksin ya. bildigin inek. istediğin kadar set giy. t40 giy. şekil yap. ineksin ulan. /moo işte.

OOO ne yaptın ya. Main charım Tauren değil ama hastasıyım taurenlerin. Hele warrior dedinmi bir numara Tauren iki numara Dwarftır benim gözümde. Diğer bütün warriorlar gözüme komik görünür. Hele orc bildiğin kamyon şöförü.

usta belki köy hayatıyla çok içli dışlı olmamdandır. oturur ineklerin otlamasını falan izlerim köye gittiğimde. şimdi oyunda taurenlerine bakıyorum. toynaklarına duruşlarına falan bakıyorum gülesim geliyor. abi inekten hero olur mu yaw. inek :S
Sosyal ağlarda paylaş

ilerde basın agrımasın bosver mage i ...
reroll warlock ...
mage class RIP (whine vs diye uzamasın :) sırf arkadasın bası yanmasın diye bastan uyarıyorum )

ha yok ben mage acacam yolu yok diyosan,

Ally da female dranei,
Horde da female eli yuzu duzgun bi troll aç (raical da bomba) en azından raidlerde trollsun diye dalga gecerler, severler /hug ın boll olur,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...