Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FTS - FENERBAHCE - GALATASARAY @ 3 Şubat 2008 saat: 19:00

Aykan

Öne çıkan mesajlar

Açıkçası 10 eksikli yabancısız çıkan kadroyla 2 ayaklı kupanın bir deplasman derbi mücadelesinde eğer maçı izlemesem 0-0'a ben de sevinirdim.

Ancak maçı izledim. GS resmen eze eze oynadı. Kim deplasmanda belli değildi. FB'nin ilk yarı tek pozisyonu vardı o da hakeme çarpan topla oldu zaten. 2. yarı da 70ten 75ten sonra anca açıldı fb o döneme kadar hep GS baskıdaydı. 85ten sonra zaten kırmızı kartın da etkisiyle iki taraf da zamana oynadı.

Ama futbol olarak GS kat kat olmasa da bayağı daha iyiydi FB'ye göre, galibiyeti haketmişti. Olmadı. Yazık oldu.

Dunga gelmiş maçı izlemeye 3-4 defa gösterdi TV, sanırım Dunga heyecanı yüzünden stres bastı brezilyalıları Alex falan kendisine özel önlem alınmamasına rağmen çok etkisizdi. Yazık oldu, özellikle bu seneki iyi oyunu sayesinde belki milli takıma seçilirdi şansını kaçırdı.

GS'de Emre mükemmel oynadı. Bu çocuğun çok iyi kumaşı var, topa basışı ve çalması mükemmel. Mehmet Topal'la beraber sahanın en iyileriydiler. Servet kötüydü, Serkan ve Barış da verimsiz oynadılar ama ikisi de kendi mevkisinde oynamadı hak vermek lazım.

FB'de Alex Semih Kezman etkisizdi. Deivid birşeyler yapmaya çalıştı. Gökhan kötü günündeydi. Carlos çok etkiliydi defansta çok top çıkardı.

Maçın geneline bakarsak atak yapan, saldıran taraf Galatasaray'dı. O son senelerdeki Saraçoğlu fobisinden kurtulmuş ilk defa agresif oynayan bi GS gördüm sevindim. FB çok cılız geldi 70lere kadar. Tabii bunda Semih'in erken çıkmasının da etkisi var. Bi Alex şutu vardı Emre'nin engellediği başka da pozisyon yoktu adam gibi. Arada sırada arapaslarla gelmeye çalıştılar ama gerek Emre gerek Mehmet çok iyi arapas kestiler hakkaten beklemiyodum.

Sonuç olarak yazık oldu GS'ye, bu kadar pısırık ve vasıfsız feneri bi daha kolay bulamaz kendi seyircisi önünde yenmeye. Lig maçı olsa çok üzülürdüm, kupa maçı, telafisi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu maçta tam kadro bir GS olsaydı keşke de 6-0ı unutturacak bi skor alırdık sahadan :)

FB'nin kötü oynamasının sebebi Dunga'ydı bence. Takımın yarısı brezilyalı. Ve milli takım sınırında adamlar var (Alex, Edu gibi) Milli takım antrenörü izlemeye gelirse tabii ki iyice stres olacaklar. İyice heyecan yaptılar. Carlos iyiydi ama zaten onun amacı yok milli takımmış falan. Kezman tek forvet oynayamaz zaten, kayboldu defansın arasında. Deivid'i beğendim yine de ben.
Sosyal ağlarda paylaş

valla açıkçası fener keşke birazdah iyi oynasaydı o zaman belki de son 10 yılın falan en güzel derbisini izlerdik..hani biz yine eğlendik izlerken gsli olduğumuz için ama fener daha iyi olsaydı ve biraz da açık oynayabilseydi bol gollü güzel maç olurdu.

onun dışında müthiş konsantre olmuş, kesin yenilcez psikolojisini terse çevirmişiz iyi olmuş. turu geçtik tabii ki diyemeyiz. 2-0 yenseydik de kesin geçtik diyemezdik herşey mümkün.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Şu maçta tam kadro bir GS olsaydı keşke de 6-0ı unutturacak bi skor alırdık sahadan :)

FB'nin kötü oynamasının sebebi Dunga'ydı bence. Takımın yarısı brezilyalı. Ve milli takım sınırında adamlar var (Alex, Edu gibi) Milli takım antrenörü izlemeye gelirse tabii ki iyice stres olacaklar. İyice heyecan yaptılar. Carlos iyiydi ama zaten onun amacı yok milli takımmış falan. Kezman tek forvet oynayamaz zaten, kayboldu defansın arasında. Deivid'i beğendim yine de ben.

tam kadro olsak zaten fener daha ciddi biz de daha gergin olurduk böyle daha hayırlı oldu=)
Sosyal ağlarda paylaş

afedersiniz ama karşı takım sizi oynatmayınca siz kötü oynusunuz, siz iyi oynuyunca nedense karşı takımın kötü oynadığını görmüosunuz.
bildiğiniz oynatmadık feneri işte. yok sallamadılar, umurumuzda değildi falan hikaye.bildiğin çeyrek final ve kaç senedir alamamışınız boşa laf etmeyin öyle sallamadık fln
Sosyal ağlarda paylaş

Yanlız şu Emre'yi hakkaten çok sevdim ben, bayağı sağlam adam. Yaşı kaç bi bakayım. Adam Song gibi tereyağından kıl çekercesine top çalıyo, hep doğru zamanda doğru yerde, marke ettiği adamı bırakmıyo. Eğer böyle devam ederse ve yaşı da gençse kısa sürede kendini iyice geliştirip hem ilk 11'in hem de milli takımın değişmezi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
kertenkel said:
yok da gs kupayı almış kadar sevindi...
bizimkilerin pek umurunda değildi maç =)

Aldı zaten, boşuna erken final demiyolar bu eşleşmeye :)

2-3 oyuncu daha iyileşirse oynayacak hale gelirse 2. maça bi de Sami Yen'de olcak, daha ne

Fenerbahçe samiyende yenilcek bu bi gerçek ama beraberlikde çıkabilir ordan fenerbahçe bukadar kötü oynamaz herhalde ozaman
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:
Rewendor said:

fb tam kadro gs'ye göre motive olurdu o zaman zaten.

bu arada evet gayet de hafife alma durumu mevcuttu, gs'nin oynatmamasından çok fb'nin oynamaması da vardı evet.

Ajan 20-30 dk hafife alırsın max. baktın olmuyor asılırsın maça, leş kadromuz çatır çatır oynadı Kadıköy'de ,Sami Yen'de eksikler döner rahat turlarız.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:
PrudenT said:
Rewendor said:

bu arada evet gayet de hafife alma durumu mevcuttu, gs'nin oynatmamasından çok fb'nin oynamaması da vardı evet.

Ajan 20-30 dk hafife alırsın max. baktın olmuyor asılırsın maça, leş kadromuz çatır çatır oynadı Kadıköy'de ,Sami Yen'de eksikler döner rahat turlarız.

hikayeyi karalama defterine yaz belki tutar.
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:
BulletRide said:
PrudenT said:
Rewendor said:

hikayeyi karalama defterine yaz belki tutar.

Futbol konuş.Gereksiz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...