Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Frostmane Paticik Gaming Guild

Eternal

Öne çıkan mesajlar

bişeyler de ben diyeyim o vakit. diğer arkadaşların da belirttiği gibi ben paladinimi buraya muhabbet ve birlikte birşeyler yapabilmek için getirdim. yani mainim var zaten ssc/tk seviyesinde raid yapan. tamam 70 oldum, prot itemlarımı da dungeonlardan topluyorum. ama beni oynamaya asıl iten bir çok insanla (şu an için low lvl olsalar dahi oyunu bilen ve kültürlü insanlarla) aynı çatı altında olmak, muhabbet etmek, fikir paylaşmak, oyun hakkında konuşmak. hem boost yapmak da zevk veriyor böyle olunca. elbette yeteri kadar adam 70 olunca karazhana baslarız. çok çok iyi gearimiz olmasa da baya da başarılı oluruz bence. şu an için bize ellemeyin abi. şu anda çok güzel gültümüz. bozmayın havamızı. 15 20 kişi 70 olur, uygun setup olur (bi tane resto shaman olmayacak gültte asfas) yavaştan karazhana başlarız. eğer sararsa gruul mulgar falan gider. hep beraber dungeon heroic yapmanın zevki de bir başkaymış abi. pve dediğimiz şey hep 25 man raid deilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

GÜLTümüze yapmış olduğunuz başvuru tarafımızca incelenmiş olup, üzülerek olumlu yanıt veremediğimizi bildiririz.

Özgeçmişiniz şirketimize ait Aday Havuzu'na eklenmiştir. Benzer imkanlar doğduğunda sizinle iletişime geçilecektir.

GÜLTümüze göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, başarılar dileriz.

Saygılarımızla.

VAY AK
Sosyal ağlarda paylaş

GÜLT ayrılırsa muhabbet diyebişi kalmaz, o zamanda çok sıkıcı olur ve player sayısıda düşer. Bence bu şekilde devam etmeli. Gült isminide ciddi bi şekilde benimsedik ayrıca böle farklı olması hoş bişi. :D

Buyse said:
bi tane resto shaman olmayacak gültte asfas.

Hiç olmassa ben olurum da, ben 70 olana kadar illiadan farmlamaya baslarsınız. :P

Ayrıca 41 oldum mountum yok para pls sdfz.
Sosyal ağlarda paylaş

kendimden önce söylenenlerin hepsine katılıyorum(eternal dısındakilere yani =P) ben kendi adıma konuşursam pvp de yaparım pve de yaparım ikisine de hevesim var. karazhandan daha ileriki dungeonlar için pvp gearı kötüdür sanırım ama karazhana arena/honor setleriyle girmek gayet iyidir mantığıylan ve de dediğim gibi pvp de sevdiğim için pvp gear kasıyorum şu aralar.
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 49 um, o şekilde konuşayım.

gündüz 12 - gece 1 arasında wsg ve arathi için maximum 3-4 dakika sıra bekliyorum, prime time da sıra falan beklediğim yok zaten.

ping desen, regeditle 250 inin üstüne pek görmüyorum, 200 - 250 arası genelde

muhabbet - ortam falan desen, şu an 19 kişi online, sürekli geyik dönüyor falan; baya iyi.

gel kısacası.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:
Arcane ile konuşmamız sonucu guild'de PvE yapmak isteyen arkadaşların seçilip yeni bir guild altında toplanmasının mantıklı olucağını düşündük.

Ben sana öyle birşey söylemedim, o senin fikrindi.

Bu işler böyle gaz ile olacak işler değil. Hele guildden çıkıp başka guilde girip oradan olacak iş hiç değil. Ben sana gear toplayıp geri gelirsin demiştim, gelmeye niyetin varsa kapımız açık ama

Kanaatimce ne olacak ne edilecek falan bunları boşvermek lazım zira genelimiz öyle scheduled level kasıyor falan değil, kasanlardan da raid setup çıkmaz. Level derdi bitince her seçeneğe yetebilecek kapasitede olacağız.

Plan ve bürokrasiye gelince. Şu anki sisteme göre eksiklikler officerlara bildiriliyor, onlar hallediyor. GM da seçilmiş olduğuna göre ortada bir sorun olmaması lazım, eğer var ise düzeltilir. Organizasyon zamanla oturan birşey. Şimdi şurada kağıt üstü birşey yapabilmemiz için bile insanların karar vermesi lazım ki guildin çoğunun 70 altı olduğunu hatırlatırım.

Guilddekilerin 90%'ı PvE ağırlıklı oynuyor. 70 olanlar attunement, gear-up falan uğraşıyor zaten. PvPciler de honor kasıyorlar. İlerde sorun çıkarsa eksiklikten değil fazlalıktan çıkacaktır çünkü herkesi kabul ediyoruz. :)

Neyse bu mesaj uzadıkça uzuyor. :D Dediğim gibi officerlara ulaşın derdiniz çözülür. Çözemeyeni de kovarız eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet 16 lvl üstü mageler charlarını silsinler cok fazla mage var guildde mesela bu ileride bir problem yaratacaktır.

Ben de guildin ayrılması gerekmediğini düşünüyorum, alt guild üst guild davası döndü mü alt guilddekiler oyundan soğur üst guildde de a.q deme küfür etmek yasak geyiği dönmeye başlar guild kuruluş amacından sapar.

Zaten insanlar ciddi bir guild (hardcore raid yapan vs. vs.) isteseler VAY AK a gelmezlerdi sanırım. Sürekli online olan 20 kişiden 18'i sırf geyik amaçlı oynuyor orda. 10 saatlik izlenimim böyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...