Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arena Başlığı

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Ya şimdi gayet güzel gearı olan lock arkadaşımla 2v2 yapıyoruz. geçen son maçlarımızda rogue pri bile aldık yani o nebze odaklanmıştık. Ama genelde benim gear pve olduğundan bikaç trinketle resilience'ı 150de felan idare ediyoruz. Ama asıl amacım bu puanlarla retri gearı biriktirmek. Eski retrilerdenim çünkü ve gerçektende hakimim olaya. Şimdi mesela belirli başlı setuplar için hangi taktiği önerirsiniz? Çünkü benim hp 8.5k civarlarında ve kingsle 9küsür yapıyoruz pek dayanmıyor. Buna ne önerirsiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle transfer olucaz zaten Wotlk'da. Bu çekilecel şey değil, serverda RMP oynamakapasitesinde sahip bir tane bile rogue yada priest yok. 2k üstüne çıkmış 3 takım var, o da benim 5v5 ve 2 tane druid warrior. Gerisi 1700 rating serverın. Kaçın Vindication'dan, kaçıııın.
Sosyal ağlarda paylaş

pvp ile alakalı bişi arena deilsede

bugun arenadan sıkılıp gıdıp full arcane olsam nolur acep dedım
slow nası bişi acaba o kadar kotu mu? hıc olmadı pom pyro atarım saga sola dedım

sadece pyro,impact,imp fire blast ve 4 puan ignite aldım fire dan gerisi arcane.
Ve bişi diim mi, Fire dan daha zevkli ve neredeyse frost kadar iimiş meret.
Bg pvp için diorm, henuz arena yapamadım adamım gıremedıgınden ama
mütiş arcane ağacı. Pom pyrodan bahsetmıorm zaten, unutuyorum onu hep arada gelıo aklıma atım heal alıcak bı adama paslıyorm
olay slow da, neymiş bu meret
olay arcane blast ta püffff
olay imp. blinkte
supermıs ya gıdın deneyın =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Slow güzel evet ama dispellenebiliyor, closlanabiliyor vs.

Suark said:
pvp ile alakalı bişi arena deilsede

bugun arenadan sıkılıp gıdıp full arcane olsam nolur acep dedım
slow nası bişi acaba o kadar kotu mu? hıc olmadı pom pyro atarım saga sola dedım

sadece pyro,impact,imp fire blast ve 4 puan ignite aldım fire dan gerisi arcane.
Ve bişi diim mi, Fire dan daha zevkli ve neredeyse frost kadar iimiş meret.
Bg pvp için diorm, henuz arena yapamadım adamım gıremedıgınden ama
mütiş arcane ağacı. Pom pyrodan bahsetmıorm zaten, unutuyorum onu hep arada gelıo aklıma atım heal alıcak bı adama paslıyorm
olay slow da, neymiş bu meret
olay arcane blast ta püffff
olay imp. blinkte
supermıs ya gıdın deneyın =)
Sosyal ağlarda paylaş

WoTLK da arena nasıl olur bilgisi olan var mı. 1 arkadaşla haeler dps olarak karakter allaım girelim diyoruz da ne yapıcaz karar veremiyorz anasını satim. druid nasıl oldu priest nasıl oldu, hunterın durumu nedir takip edemedik. dengeler ne oldu, olacak bilgisi olan var mı?

/discuss
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:
WoTLK da arena nasıl olur bilgisi olan var mı. 1 arkadaşla haeler dps olarak karakter allaım girelim diyoruz da ne yapıcaz karar veremiyorz anasını satim. druid nasıl oldu priest nasıl oldu, hunterın durumu nedir takip edemedik. dengeler ne oldu, olacak bilgisi olan var mı?

/discuss

arka sayfada kalmış, burdan kontenyu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...