Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arena Başlığı

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

Peki healer akıllı bizim lock benim zaten spec değişikliğini ondan sordum warriorunda stormheraldı var mace spece geçer. Sorun şu RMP gerçekten üzüyor bizi fight uzayıp ortada geçse bile sonucu üzücü oluyor birçok taktik denedik hala bi cacık olmadı. Herhangi bi taktik varmı RMP ye karşı. Rogue u root cyclone tutmaya çalışıyoruz Mage tongue ve fearda peti banish druid nuke ta olmuyor. Mage nuke ta healer fearda rogue bi yolunu bulup canımı sıkıyor. Genellikle rogue 1-2 resist ve roota düzgün shadowstep atarsa direk benim arkamda expose armor arkası kickle bekliyor iyi rogue sa immolate fake i de yemiyor fear cc den mahrum kalıyoruz..
Sosyal ağlarda paylaş

@Regalya

Bu "/cancelaura revivepet" olayını deneyerek söylediğine eminmisin. Bu makroyu yapınca pet talentten gelen bonus %30 hp'yi bile almadan direk sanki normal revive yapmışsın gibi %15 hp ile resleniyorda o bakımdan.

yani bu makro avantaj değil dezavantaja sebep oluyor. imp revive pet talentini görmezden geliyor bu makro ile.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla 3 defa denedim. Ya ben birşeyi yanlış yapıyorum yada bu olay sadece arenada senin dediğin gibi çalışıyor. (arenada deneyemiyorum hunter 70 değil)

Normalde improved talenti yokken revive pet yapınca pet %15 hp- %15 focus ile kalkıyor. Talent olunca pet %45-%45 ile kalkıyor. Bu makro ile talentim varken peti resleyince sanki talent yokmuş gibi gene %15-%15 kaldırdı her denememde.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu bug'ı farkedeniniz var mı arena içinde? Çok absürd.

Combat sırasında kesitiniz diyelim birini. Adam leave battle yaptığı anda bir anlık ayağa kalkıp duruyor ya fade olmadan önce? Hah işte o arada instant spell atıp öyle gidiyor. Geçen adamın teki nova attı gitti, biri execute attı. Benim yeni farkettiğim bugı millet proluğa dökmüş.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:
Şu bug'ı farkedeniniz var mı arena içinde? Çok absürd.

Combat sırasında kesitiniz diyelim birini. Adam leave battle yaptığı anda bir anlık ayağa kalkıp duruyor ya fade olmadan önce? Hah işte o arada instant spell atıp öyle gidiyor. Geçen adamın teki nova attı gitti, biri execute attı. Benim yeni farkettiğim bugı millet proluğa dökmüş.

:d ben de charge yapiyorum orda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...