Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fortis Türkiye Kupası Kura Çekimleri

Luinir

Öne çıkan mesajlar

valla ben gazeteci olsam ben de atarım böyle bir durumda adam zaten oynamıyor ki uzun süreli sakatlıktan sonra direk derbiyle başlaması uzak bi ihtimal gibi görünüyor normal şekilde oynatılmasa bile sakattı diyebilirler sorun olmaz onlar için gerçi kalliye belli olmaz şuandan itibaren sadece kendisi çıkıp forvet oynarsa şaşırıcam bu takımda o kadar...
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün Adana Demirspor maçını izledim. Trabzonspor ve Manisa'yı yenmişlerdi kupada daha önce bu sahada. Hem de öyle şansa bir gol atıp, 11 kişi savunma yaparak değil, son derece modern ve iyi bir futbol oynayarak. Bu maçta da en az o maçlar kadar iyi oynadılar. Adana'da müthiş bir taraftar, müthiş bir destek var takıma. Kadroları da gayet iyi, süper lig tecrübesi bulunan oyunculardan oluşuyor. Şu bizim Süper Lig'e koysan rahatlıkla orta sıralarda olur, böyle bir takımın 2 senede bu lige gelmesini can-ı gönülden istiyorum. Gençlerbirliği maçında da dediğim gibi çok iyi bir futbol oynadılar ama 1-0 mağlup oldular. 4-5 net pozisyonu değerlendiremediler, Gençlerbirliği'nin tek pozisyonu gol oldu. Kesinlikle galibiyeti hak eden bir oyundu. Ankara'daki rövanşta da kolay kolay teslim olmayacaklarını düşünüyorum. 1-0 da öyle turu garantileyecek bir skor değil. O maçın da keyifli olacağını düşünüyorum, bu maç gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Valla öncelikler Galatasaray takımını tebrik ederim özellikle ilk 60 dk boyunc onadığı oyun ile bu maçı kazanmayı haketmişlerdi.

Eğer Galatasaray hakemle kazandı derseniz Galatasaray'ın oynadğı ve emek verdiği bir 90 dk'yi çöpe tmış olursunuz.Galatasaray'lı oyuncula mı sanki hakeme böle yönet dedi.O yüzden hakemle falan kazandılar diye bahane uydurmaya gerek yok.

Volkan olmasa daha ilk yarı 3-0 olurdu maç.Fenerbahçe'li olmama rağmen özellikle Lugano'nun profösyonellikten yoksun olması ve 2.kırmızıyı yemesi onun hatasıdır ve Fenerbahçe'me pahalıya mal olmuştur.

Gökhan Gönül maçın tartışmasız en iyisi yıldız attığı gol jeneriklik bir goldu kutlarım kendisini.Fakat kırmızı kartı bence ağır bir karardı.

Hakem gerçekten kötü maç yönetti futbolcularda stresi üst düzey halde getirdi fakan gördüm ki Galatasaray'lı oyuncular daha çok istedi galibiyeti zaten ilk yarı özellikle ve daha maçın 23.snde Volkan'ın çıkardığı şut ardından gelen gol bunun kanıtı idi.

Evet Fenerbahçe'miz mağlup oldu ama en azından mücadele etti.Galatasaray kazandı mücadele ederek kazandı bu çok güzel bence.

Ama hakem özellikle Galatasaray'lı futbolcuların önüne geçti yaptıkları hakem hataları ile bu da Galatasaray'lı futbolcuların şansızlığı.

Postları okudum benim gibi Fenerbahçe'li olan arkadaşlar işte Leverkusen'den 5 yediniz bizi yenseniz ne olur ki,anca bizi 8 kişi yenersiniz gibi mesajlar atmışlar.

Gayet saçmalamışlar yani Galatasaray 5 yiyince Almanya'da hoşunuza mı gidiyor ülkemizin puanı düşüyor ya da Türk takımı 5 yedi oluyor ülke prestiji sorgulanıyor öle bir konuda zaten böle düşündüğünüz sürecede Türk futbolu ileriye gitmeyecek.

Tekrar Galatasaray'ı kutlarım kazandığı maç için ve 2 takımı da mücadelesinden dolayı kutlarım.

Türkiye kupasından Galatasary tarfından elenmek yolun sonu değil tatlı rekabetimzin devamıdır bu da futbolun tatlı tarafıdır.

Fenerbahçe'mizin de mücadelesi takdir'e şayandır.Fenerbahçe'mize Ankaragücü ve Sevilla maçında başarılar diler her zaman arakasında olduğumuzu belirtmek isterim.

Saygılarımla...

Tam yazarken konu kitlenmiş buraya yazmak istedim modlar kusura bakmasın çünkü gerçek duygularım bunlardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Xo said:
Bonjo said:
obaaa 7 geliyor 7

gs bizi elesin daha futbol izlemem o kadar iddaalı konuşuyorum..

MAHUHUA KAPAK

9 kişiyle kupadan elenseydiniz kafanızda kese kağıtlarıyla gezerdiniz sokaklarda , tekiniz şu foruma 1 kelime yazamazdı..Biz burdayız ama , kim eledi bizi kupadan tüm türkiye gördü..yemin ediyorum azcık tahrik oluyorsam , acizliğinize gülüyorum o kadar bakın dalganıza ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Luci rep sayın her geçen gün artıyor. Gerçekten çok teşekkür ederim böyle yorumlar yaptığın için. Bilinçli olduğun için. Bir de senden bunları duyacağım hiç aklıma gelmezdi :D

O değil de bu mesajı atarken Gökhan'ın pozisyonunu yakın çekimde izledin mi? Adam topu istiyor sonra eğilip topu alıyor tam top atıldığı zaman. Bence o açıdan hak etti ama senin örüşündür saygı duyarım ;)

Gökhan "Ben topu istedim çocuk atmayınca aşaıdaki topu aldım" dedi ama istemesiyle eğilmesi arasında 2 saniye var, saçma bir bahaneydi bence.

Bonjo kerşınızda 4 kırmızı kart gördük deliler gibi de sevindiniz o maçta da. Aynen bu maç gibi biri hariç hepsi haklı, bir tanesi tartışmaya açıktı kartların.

Bence Gökhan'ınki de haklı ya neyse. Sonuçta öyle birşey yok biz de yaşadık daha beterini Ali Aydın sağolsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben sadece ağır buldum o kartı ama gene sölüyor hakemin hataları ön plana çok çıktığı için bu maç çok konusulacak ve 2 takımada zarar verecek bu da çok kötü bir olay maçın tüm zevkini kaçırdı hakem he doğrudur yanlıştır kararları bir şey demem ama biraz da otorite sahibi olsa zaten o futbolcu onu yapmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...