Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uncharted: Drake's Fortune.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

anelor dediğinde haklısın, görerek mağazadan alış veriş en güzeli. insan neyi aldığını bilmeli ama bu kadar fahiş fiyatın açıklaması bu olamaz. insaf yahu, bence distribütorün bu kadar keyfi davranma hakkı yok. mesela pc oyunları neredeyse dışarıdan almış D&R Bimex vb... yerlerden makul fiyatlara alabiliyoruz ama ps3 oyunları 3 katı.
Sosyal ağlarda paylaş

yanliz cok ilginc bi sistem var shoptoda kazikliyor aslinda ama en az kazigi ordan yiyoruz eskiden ankarada kizildaki japon oyuncaktan alirdim oyunlarimi ordaki adam bigun bana oyunlari kendisinin 10-15 dolar arasi aldigini agzindan kacirmisti. adam o fiyata alip 90-140 arasi falan satiyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 4 yıl sonra ...
dun aksam basladim elimden birakamadim.

jenaratoru calistirdim allah belasini versin o zombilerin, bir sekilde gectim.

ust katlara ciktim. tamam sorun yok simdi hem asker hem zombilerle ugrasiyorum biraktim birbirlerini kessinler vs.

21 demiyim neyim son 1 bolum kaldi.

sorum su : bunun ikinci ve ucuncu versiyonlarinda aksiyon bu sekildemi yoksa daha mi az cunku bu cok fazla ve mantiksiz. oluk oluk mob cikiyor heryerden. birde auto targeting yok ruhumu verdim yeminle.

lutfen biriniz digerleinde auto target var ve daha az aksiyon desin. ya da mantikli aksiyon desin.

oyunu sevdim bu arada. ama daha cok bulmaca daha cok platformer olsa daha guzel olacakmis. kicim cikip bir yeri yeni aciyorum icerden oluk oluk asker, la nerden girdiniz :D
Sosyal ağlarda paylaş

2. oyun türün gelmiş geçmiş en iyi yapımı olabilir. Sürekli üstüne koyarak gidiyor.

3. oyunda oynamaya fazlasıyla değer, çok güzel bir oyun ama nedense ikinci oyunu oynarken aldığım o muazzam keyfi bana vermedi. Bir tık altı yine de, türün %95'inden daha iyi onu söyleyebilirim.

Zaten kalite bana kalırsa 2-3-1 olarak gidiyor. 1. oyununda tadı inanılmaz farklı ama onu da belirtmek isterim. Yavaş yavaş karakterleri tanımak, özellikle Nathan'ı falan bambaşka bir duygu
Sosyal ağlarda paylaş

sirf seri yuzunden oynuyorum zaten 1 i su anda birde sonuna geldim yani ama hani 2-3 de dusmanlar boylemi ya da combati kolaylastiracak seyler yokmu.

ne biliyim misal last of us da auto target var, ona benzer yoksa herseyine okeyim oyunun. gelsin moblar istedigi kadar da su lanet korunmadan cikinca baktigim yondeki mobun yaninda ciksin bari simge:)

ha bu arada easy de oynuyorum dusun beceriksizlik katsayimi.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

2. oyun türün gelmiş geçmiş en iyi yapımı olabilir. Sürekli üstüne koyarak gidiyor.

3. oyunda oynamaya fazlasıyla değer, çok güzel bir oyun ama nedense ikinci oyunu oynarken aldığım o muazzam keyfi bana vermedi. Bir tık altı yine de, türün %95'inden daha iyi onu söyleyebilirim.

Zaten kalite bana kalırsa 2-3-1 olarak gidiyor. 1. oyununda tadı inanılmaz farklı ama onu da belirtmek isterim. Yavaş yavaş karakterleri tanımak, özellikle Nathan'ı falan bambaşka bir duygu

3. oyun 2'den kötü çünkü 2'yi yapan ekip Last of Us'a geçip 3'ü yancı ekibe bırakmışlar diye okuduydum bir yerde. Hatta senaryoyu oluşturmadan önce PS3 ne kadar zorlayabiliriz şeklinde işte uçaktı gemiydi bölümleri yapıp sonradan senaryoyu yazmışlar. Ondan senaryosu kopuk gibiydi biraz işte. Yine de baya iyiydi tabii.

Birde bir harbi en zoruydu ya. 2 ve 3'te de bi ordu adam geliyor yine ama daha bi kolaydı sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

red dead vs oynuyordum ama bu bir anda aldi goturdu.

yarin ogleye kalmaz biter, uncharted 2 hazir kenarda.

herhalde ona baslarim last of us vs beklesin.

auto target gelmeyeceksede yapacak sey yok, herkes nettede dile getirmis, 2-3 de daha bir kolaymis aksiyon bolumleri.

birde zombilerde belli mesafe aldinda sadece R1 e basinca otomatik ates ediyor en yakinindakine. o rahatlatti hafif.

tek sikintim kaldi oda lazerli uzaktan atesleyen adiler. tam sinir harbi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...