Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spiker burcu esmersoy

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

nukbasliklikiz said:
bu hatunun kız kardeşi benim sınıfta öğrenciydi. güzellik yarışmasında taç takınca tacıyla birlikte sınıfımıza gelmişti. yanıma oturmuştu. tacını alıp başıma takmıştım.

burada sana yapılan bi kıyakmı var? güzellik kraliçesi tarafından
yani kraliçe gelmiş tacını sana takmış sen ne yaptın tepkin ne oldu yani ?
ayağa kalkıp ben bunu dünya barışı için kullancam falenmi dedin ?
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:
Adam da kabahat ki size değer verip paylaşmak istemiş. Kendisi bir hiç olan insanların , başkaları üzerinde rant sağlamaya çalışması ne komik...

Konu Dışı burası, altta türban tartışıyoruz, telekom tartışıyoruz, 19 Ocak tartışıyoruz. İnsanlara hiç miç diye hitap etmeden önce, foruma geldiğinde hangi konunun nereye ait olması gerektiğine bir göz atsaydın keşke.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
suBzer0 said:
Adam da kabahat ki size değer verip paylaşmak istemiş. Kendisi bir hiç olan insanların , başkaları üzerinde rant sağlamaya çalışması ne komik...

Konu Dışı burası, altta türban tartışıyoruz, telekom tartışıyoruz, 19 Ocak tartışıyoruz. İnsanlara hiç miç diye hitap etmeden önce, foruma geldiğinde hangi konunun nereye ait olması gerektiğine bir göz atsaydın keşke.

konunun yanlış yere açılması , ayar vermeyi gerektirir öyle mi? Hadi adam sende..
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:
Xaenin said:
suBzer0 said:

konunun yanlış yere açılması , ayar vermeyi gerektirir öyle mi? Hadi adam sende..

Ayar konunun yanlış açılmasıyla bağlantılı olarak gelmemiş. Konunu saçmalığı ve gereksizliği dolayısıyla insanlar "ee?" diyerek haklı bir tepki göstermişler. Ha sen bu topici çok ilginç bulabiliyorsan, bence burada kendini yorma, in en altta garbage var, uygun şeyler bulabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:
suBzer0 said:

tartış ne yapalım herseyi bırakıp onlarımı tartısalım sen buranın dayısımısın birader. bizde burcuyu ve tacını tartışıyoruz. galiba sen beni kıskandın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...