Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dumur Detaylari

olivera

Öne çıkan mesajlar

Burda neden dumur topicigi yoq bi tane olsn dimi ama basınızdan gecen yada duyduunuz dumurları yazıverin gari

Bursa AS merkezde bowling oynamaya gderken bi teyzenin oglum bakarmisn demesiyse dumura adım attıgmın farkında olmadan teyzeye döndüm

B: Evet teyze?
T: oglum burda Spor kıyafet satan magaza yokmu?
B: teyze heryer magaza dolu biraz dolaş bulursun elbet
T:ama ben kızım
B: ?!?!?

yoruma gerek yok sanırm

bekliyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

dumur değilde çok şaşırdım güldüydüm yaw
bu sınavlarda okulu uzattık kalcak yer yok eşyalı bi ev tuttum. her neyse
bunu duyan eş dost akraba geldi eve
bi gün evde 13 kişi oturuyoz
bi yandan ps2 takılıyolar 4 lü wining felan
bi dörtlü oturmuş batak oynuyo diğer 4 lüde oturmuş okey oynuyo.
bi ara kapı çaldı kalktım kapıyı açtım.
tanımadığım bi eleman " süleyman burdamı dedi"
bende "valla bilmiyom gel bi bak içerdedir belki " dedim. içerisi baya bi kalabalık çünki
içeri davet ettim elemanı
eleman girdi içeri bi şöyle bi baktı oturdu sonra
muhabbet ettik baya bi elemanla
çay ikram ettik
sigara içtik takıldık felan
hatta yemek bile yedik o derecede 2 saate yakın oturdu eleman.
sonra kalktı ben gideyim süleyman gelmiycek gibilerinden bişiler söyledi
ii dedik uğurladık
sonra evdekilere sordum " bu süleymanı tanıyan varmı lan ?" dedim
kimse tanımıyo. baya bi güldük
böyle bi anım vardı sizinle paylaşmak istedim
Sosyal ağlarda paylaş

Lise yıllarında benim de öyle bir hocam vardı. Almanca hocasıydı. Konuyu anlattı sonra dediki anladınız mı? Anlamadıysanız hepinize koç yumurtası yediririm. Çocuğun bir hocam koç yumurtası ne dedi. Hoca ''Bildiğin Taşşak, ama bir tanesi seninkilerden üç tanesi gibi'' çok pis yarılmıştık.:D

Birde arka sıralarda oturan salak bir arkadaşımız 6.sınıftamı ne hatırlamıyorum İngilizce hocasını izleyerek derste çavuşu tokatlıyordu. Birkaç gün sonra o arkadaşla ben birşey sormaya gittik Hocanın yanına işimiz bitti odadan çıkarken arkamızdan seslendi: ''O kadar seksi miyim gerçekten?'' diye. Nasıl morardı bizim arkadaş bu kadar olur. Kadın özel okula geçti sene sonunda, zaten o kadar güzel kadın bizim okulda ne işi var diye düşünmüştüm hep:)
Sosyal ağlarda paylaş

edebiyat dersinde hoca sınavda hangi konuların çıkacağını anlatıyodu, anlatmadan öncede demişti işte eğer birisi bile dinlemeyipte sonra ne çıkıcak diye sorarsa çok kötü olur diye, tuğrul diye bi arkadaşta piçlik yapmak için hoca dışarı çıkarken hocam sınavda ne çıkıcak diye sordu, hocada dönüp ebeninki çıkıcak diye cevap verince olaylar gelişti fsdds süperdi (birinci ağızdan anlattım ama olayı ben yaşamadım aslında ahehuahe)
Sosyal ağlarda paylaş

ombakkombak said:
Lise yıllarında benim de öyle bir hocam vardı. Almanca hocasıydı. Konuyu anlattı sonra dediki anladınız mı? Anlamadıysanız hepinize koç yumurtası yediririm. Çocuğun bir hocam koç yumurtası ne dedi. Hoca ''Bildiğin Taşşak, ama bir tanesi seninkilerden üç tanesi gibi'' çok pis yarılmıştık.:D

Birde arka sıralarda oturan salak bir arkadaşımız 6.sınıftamı ne hatırlamıyorum İngilizce hocasını izleyerek derste çavuşu tokatlıyordu. Birkaç gün sonra o arkadaşla ben birşey sormaya gittik Hocanın yanına işimiz bitti odadan çıkarken arkamızdan seslendi: ''O kadar seksi miyim gerçekten?'' diye. Nasıl morardı bizim arkadaş bu kadar olur. Kadın özel okula geçti sene sonunda, zaten o kadar güzel kadın bizim okulda ne işi var diye düşünmüştüm hep:)

AHAHA TİJEN KULİĞ Mİ KADININ ADI?
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim de başımıza sole bi olay gelmisti ki aslında biraz dramatik x isimli arkadasın babası yıllar once arkadas daha cocukken terk etmis adam babasını hayal meyal hatırlıyor herneye sınıftaki nekadar erkek varsa hepsi fırlama otesi insanlar buda aynı sekilde.
Bgun sınıftan nobetci olan arkadas dersteyken kapıyı caldı tabi hoca normal olarak ne oldu diye sordu bu arkadas hoca x in babası geldi diyince biz durumu bilenler yarıldık gulmekten x te dahil sonra hoca nın efsanevi bi sekilde olm ne guluyosun baban gelmis gitsene demesiyle x in verdigi benim babam yok hocam cevabı aklımdan cıkmaz ağlamıstık gulmekten..

Bide aynı kadro ogle arasında demlenirken liseliyizkafalar kıyak sekilde okula gittik aramızdan bi arkadasta sınıf baskanı iste hoca geldi sınıfı saydı yoklama fln bu yanında duruyor hoca buna dondu sınıf tam mı oglum dedi bu bole yarı sarhos agzıyla tam amk gibi bi cevap vermisti hoca donmustu 3-5 sn
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...