Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızarkadaşım yok:(

synorin

Öne çıkan mesajlar

Alexi_Septimus said:
irin said:
burtonesk said:
benim de yok. ben de isterdim kız arkadaşım olsun.
evt ya kız arkadası olmayan kız olmak ayrı bir dert.ben de istiorm ya kız arkadas içim kaldırmıor artık erkek muhabbetini,zaten iice kaptırdılar bana da erkek muamelesi yapıolar=(

Forumumuzda eşcinselliğe sıcak bakmadığımızı belirtmek isterim.

Gelip şimdi "Yok öyle bir şey nerden çıkardın, biz açık görüşlü insanlarız." diyebilir insanlar, onlara hatırlatmak isterim ki "arkadaşı i.ne olanın kendi de i.nedir."

İ.ne dediğin elemanların genelde hatunlarla gezdiğini hatırlatırım. Benim pasif gay le dolaşan bi kaç arkadaşım var. Sebep o pasif gayin yanındaki hatunlara yazmak. Arada pasifi arkadaşlarından biriyle tanıştırıyor pasifte kızlarla. Böyle karşılıklı gidiyor bu işler. Yani son cümlen anlamsız kalıyor bu durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

du du du yeni bi gerçek patlatayim de şenlenelim.

tayfo 2 yıldır 9 çıkma teklifi almış reddetmiş aghatör aghaboy. böyle insanlarda var işte ama adam mutsuz =((((ddfgdfg

ciddi olmak gerekirse şunu diyim; salla ya gerçekten ihtiyacın bile yok aslında bu şeylere. cinsellik desen zaten onu bi şekilde halledersin çok zor olmasa gerek. sevgiye falan ihtiyacın yok sevgiliden gelicek. dostların var mı en zor zamanlarında beraber vakit geçirdiğin? annen baban varmı bazen çok güzel vakit geçirebildiğin? hayatta yapmak istediklerin var mı hayallerin ve buna benzer şeylerin, amaçların? evet diyorsan bunlara, şunun farkında ol, sevgiliye hiç ihtiyacın yok. çoğu insan hayatındaki boşlukları, ihtiyaç durduğu duyguları sevgiliyle doldurmaya, başka insandan gelicek şeylerle doldurmaya çalışır. sen kendine yetmeyi öğren duygusal anlamda. kimseye bağımlı kalmasın ruhun mümkünse. biri geldi biri gitti derken zaten çok yaralarlar yoksa seni bu şeyler. bi üzgün bi mutlu olursun dengesiz bi hayat yaşarsın. en iyisi kendini bu tarz şeylere ihtiyaç duyduğunu düşündürmekten kurtarmak olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

bu devirde kız arkadaş bulmaktan daha kolay birşey yok yahu

oturdugun yerden kız arkadaşm yok dersen olmaz tabi.biraz bu konuya yogunlaşırsan kendine hemen bi kız arkadaş bulabilirsin.tabi ben aşık olmadan kmseyle olmam diyosan ayrı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:
bu devirde kız arkadaş bulmaktan daha kolay birşey yok yahu

oturdugun yerden kız arkadaşm yok dersen olmaz tabi.biraz bu konuya yogunlaşırsan kendine hemen bi kız arkadaş bulabilirsin.tabi ben aşık olmadan kmseyle olmam diyosan ayrı :)

kız bulmak değil, kız sevmek problem şıpsevdi değilsen :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...