Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızarkadaşım yok:(

synorin

Öne çıkan mesajlar

synorin said:
2 yıldır hiç kız arkadaşım olmadı bunalıma girmek üzereyim... kendime güvenim yerlerde lütfen biraz yardım edin

şöyle bir umut vereyim zamanında 4 yıl sap dolandım.Bunalımada girmedim çünkü eğleniyordum
eğlenmeyi biliyorum sende dene heryşeyeden bir eğlence çıkar biraz polayana gibi ol :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi bir yanlış anlaşılma var:D
bilgisayar başından kalk denmiş ama asosyal bir insan değilim
tabi ki ona da fazlaca zaman ayırıyorum ama genelde geceleri...
benim sorunum istediğim gibi bir insan bulamamak:D
bugün brz daha neşeliyim ilk msjlar depresif olmuş:)
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde(babam saolsun) 2008 5.20 var noluyo? gelen kızlar güzel ama kaşar. Akıllı hatun zaten arabaya bakmıyo banada bakmıyo galiba :S. Neyse işte böle garip bi durum, 7/24 bilg başındada değilm hayvan gibi spora gidiom işe gidiom(babamın yanı sağolsun) gitar çalıyorum, kütüphanem var(kendi okuduğum kitaplar) bol bol vaktim var saint-benoit'den çıkmayım ama noluyo gene hatun yok?

Yani sorun bende veya çevremde 1 senedir abaz geziom zaten bi geçen sene ekşın oldu ondan öncede abazdım dur bakalım

Yani akıllı kız bulsam stun atıcam 2 crit vurucam hpsi tam azalırken bi stun daga sonra GG! dicem ama çok deli item kasmış kızlar galiba

Agali materyalist kız zaten ya görmemiş ya APAÇİEA! yada paraboq ama cimridir salla onları
Sosyal ağlarda paylaş

burtonesk said:
bence hafiften doğru yoldasın. çirkinlerle konuşmaya değmez, bence önemli olsa bile onlarla konuşmamalısın sevgili eisenheim.

işte bir numaralı hata.
çirkin kızlarla konuşmamak.

halbuki her çirkin kızın, güzel bir arkadaşı vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Jedi said:
burtonesk said:
bence hafiften doğru yoldasın. çirkinlerle konuşmaya değmez, bence önemli olsa bile onlarla konuşmamalısın sevgili eisenheim.

işte bir numaralı hata.
çirkin kızlarla konuşmamak.

halbuki her çirkin kızın, güzel bir arkadaşı vardır.

evet kesinlikle geleceğe yatırım yapılmalı. Her yeni kız, sosyal kapital demektir!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...