Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Latency / Lag Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Dünden beri 500-600 mslerde geziyor. Pekaziz abi gözünü seviyim 250 ms alıyorsan ne üzüntüsüdür bu, swelerin 200 ms var oynayamıyoruz dediği gibi afedersin :p

Regedit hedesi o kadar düşürüyor mu cidden, telekom patlakken bile 250lere kadar? En iyisi o birkaç sayfa önce verilen addonu falan yükleyim de ben de bir deneyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi 2 sene YF kullandığım için 80-90ms'lere alıştım, ona şımarıklık yapıyorum. :D

Benim cuma perşembe gecesindenb eri epey kötü bağlantı, saat de farketmiyor.

Kişisel fikrim o registry olayı işe yarıyor ama elle yap bence değişiklikleri, addonu tavsiye etmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:

Şu saçma olay olmasa ToC 1. bossta (deli lag oluyor ya) ben de yfa döneceğim de aslında :S

bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı yourfreedom'a dönüş maceram baya kısa sürdü
özellikle ony40'ta "lan noluyo net mi sıştı" diyip yourfreedom'a bi göz atınca durumun ne kadar vahim olduğunu anladım
bir aylık basic package için para ödediğimden, download hık mık etmiş kalmıştı 256 bit'te, yetmiyordu
ayda 4 eurodan fazla para da vermem zaten bu merede
neyse ki internet iyi bugünlerde, yf'yi pek fazla aramıyorum gibi
olan 4 euroma oldu, ama önemli bi ders aldım sdf

bu arada toc 1. boss'da yf ölüyor diye okuyordum burda, deneme fırsatım olmadı henüz yf ile ama muhtemelen doğrudur, çünkü aynısı karazhan'daki chess event'te oluyordu bende. ne zaman yf ile oyuna bağlanmışken chess event yapsak, en az 5 saniye, bazen daha fazla delay oluyordu, sebebini anca yf'siz girince anlamıştım
Sosyal ağlarda paylaş

greewoch said:

Lag And Dc Since Patch 3.2.2 V2

Aynen başlıktaki sorun; öğlen saatleri ve gece 10'dan sonra hiçbir sorun yok, server saatiyle 16:00-22:00 arasında 15 dakikada bi 4-5 dakikalığına latency 2k'ya çıkıyor.

dün çok daha iyiydi gerçi; sadece 2 kere oldu oda 10'ar saniye civarıydı)

Bu bizim fasterping gibi bir geyik mi? Aynı mantık mı yoksa onla alakasız birşey mi? Deneyen eden?

ps: bakmaya üşendim, evet.
Sosyal ağlarda paylaş

lancelotdulac said:

janis said:

YF ile TocT 25 ilk bossta hiç sorun yaşamıyorum. Ama Onyxia 25 'te whelpler gelince tıkanıyor. Ama YF sizde oynanmıyor malesef.

Yf nin basic mi yoksa enchaned paketi mi kullanıyorsun?

Basic kullanıyorum. Kesinlikle ufacık bir takılma bile hissetmedim şuana kadar Onyxia 25 whelpler haricinde. Oda sadece ilk whelpler geldiğinde oluyor. 10 sn kadar tıkanıyor sonra gene normale dönüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende onyxia fightında 2. phase'de, Gormok'ta başlangıçta ve Anub'da son phase'de çılgın spike oluyor. DC yemiyorum 10 15sn içinde düzeliyor. (YF kullanıyorum tamamen onunla ilgili sanırım, ama anlamadım neden oralarda lag oluyor sadece, hadi 10x'i anlıyorum da Gormok ve Anub saçma geldi)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...