Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quiknet - Superonline Fiberoptik

Crawler

Öne çıkan mesajlar

yok abi yok bi poa yaramiyo quik netmiymiş zartmıymış zurtmuymuş adamlara diyorum kardeşim ben taşındım yeni sitem bu buraya nakletmek istiyom neymiş efendim orda hizmet yokmuş e o zaman iptal et yok efendim sözleşmem varmış al o sözleşmeyi koynunda yatır gece ee ne olcak peki adsl verelim tamam ulen tamam adsl verin 6 aydır veremediler bi adsl yi bide üstüne üstelik geçen avukatı aramış borcunuzdan dolayı icralıksınız ne diyon dedim sen yaaaa hem hizmet verme hem de vermedigin aylar için icraya ver o bizi ilgilendirmiyo dedi e beni hiç ilgilendirmiyo dedim gel alabiliyosan al dedim (: üzerime kayıtlı heç bişey yok donum haric (: üzerinde ismim yaziyo (: aradım müşteri hizmetlerini halen dönüş yapacaklar sözleşme süresi 20 ay zaten 20 ay bitsin kurtulacam allahın izniyle bu arada ben baglantı hızında heç bi degişiklik farkedemedim 5 mb deyip 1 mb i veriyolar sonuçta ttnet alt tabanını kullaniyolar ha bide şöle bi cevap aldım bi ara sel felaketinden dolayı hizmet veremiyoruz ne zaman verirsiniz peki cevap şu allah bilir (:
Sosyal ağlarda paylaş

ne alaka ya ben babalar gibi 5mbit kullanıyodum quicknetten,1 ay öncesine kadar sorun yoktu yani(su an bilmiyorum tr de değilim),torrentte stabil 600kb şle dk yapıyodum.Ayrıca yurtdışı çıkışlarını tt ile paylaşsada herzaman ttnet den daha iyi pingleri oluyo.
Birde sen 20 aylık sozleşme yapmısın artik sakat kalsanda,kör olsanda,quicknet sana sozleşme yaptıgın adrese hizmet verdigi sürece o parayı ödemen gerekli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...