Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Quiknet - Superonline Fiberoptik

Crawler

Öne çıkan mesajlar

Fistan said:

100mbit internetim olsa ne yaparım diye düşündüm, bişey bulamadım.bana göre değilde tabi ihtiyacı olan vardır kesin.

valla bende 8mb netlimitsiz var indricek bişi kalmadı + hız da 1 aydır 512 e dusmedi ,gerci kimsenin dusmemiş ama sıkıntıdan eski türk filmlerini indirmeyi dusunuyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Son 2 aydır internetim berbat saat başı kopuyor, şu mübarek ayda sövmemek için bir alternatif bakıyordum bu topiği gördüm ve geçmeye karar verdim , verdim vermesine de Ankara'da Çankaya demişler de Çankaya kocaman semt.Hangi taraflarına hizmet veriyorlar , Zirvekent gibi büyük sitelerde oturmak gerekiyor mu vsvs gibi sorularım var cevaplayabilecek olan var mı, yoksa onları arasam yardımcı olur lar mı?

PS:Bir de kampanya sayfasında şu yazıyor :
Quiknet said:

Ayrıca Superonline Fiber İnternet aboneleri, en güncel yerli/yabancı vizyon filmlerini, 2008-2009 sezonu Lig TV maçlarını/maç özetlerini, belgeseller ve daha pek çok içeriği fiber internet farkıyla hem doya doya izliyorlar hem de ücretsiz olarak indiriyorlar..

Nedir ne değildir?
Sosyal ağlarda paylaş

SadGamer said:

PS:Bir de kampanya sayfasında şu yazıyor :
Quiknet said:

Ayrıca Superonline Fiber İnternet aboneleri, en güncel yerli/yabancı vizyon filmlerini, 2008-2009 sezonu Lig TV maçlarını/maç özetlerini, belgeseller ve daha pek çok içeriği fiber internet farkıyla hem doya doya izliyorlar hem de ücretsiz olarak indiriyorlar..

Nedir ne değildir?

bu olayı bende merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

bişey sorucam bu oturduğumuz muhitte quiknet olması ile bitmiyor değil mi herşey? bildiğim kadarıyla sitenin komple alması lazım ki bağlantı ücreti ucuz olabilsin yoksa tek başına çok masraflı bişey oluyormuş fiberoptik altyapı vesaire. turkcelldeki eleman bilgilendirdi beni ama ne kadar doğru bilemicem tabi :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla quicknet e kurban olası geliyor insanın bir haftadır şehir dışındayım bulunduğum mekanda smile adsl var salı gününden beri her 3-5 dakikada bir bağlantım kopuyor teknik destek diye koydukları adamların tek yaptıkları

-evet görüyorum sürekli düşüyorsunuz neden acaba

diye bana sormak sonra süper akıllı bir tanesi, gidip bir modem alsanız onunla deneseniz gibi dumur bir fikir ileri sürdü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...