Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

victoria 2 indirimi çok iyi olmuş. victoria 2 varken 1'i oynamaya gerek yok bu arada. paradox oyunları sequel değil ne de olsa, upgrade.

ya resimlere baktım da victoria daha çok avrupada victoria 2 amerika kıtasında geçiyo gibi geldi sanki ss lerden, emin misin Sam? 3 dolar fazla verip 1.yi de alırım heralde.

Bir de Victoria oynadın mı ya da başka oynamış var mı, tavsiye eder misiniz? Güzel midir?
Sosyal ağlarda paylaş

hayır, ikisi de bütün dünyada geçiyor, ss'lere aldanma sen. fifa 10 varken fifa 09 oynanmaz hesabı düşün. victoria serisi oynadığım en komplike (öğrenmesi zaman alır bayağı) ve en entellektüel oyundur ama, bence paradox'un en iyi oyunu. ama diğer paradox oyunlarına aşina değilsen ağır gelebilir biraz baştan.
Sosyal ağlarda paylaş

Tarihsel oyunların (aslında oyun olması da şart değil, tarihsel temanın) hastasıyım genel olarak. Bayağı uzun süredir düzgün oyun oynamama ve Victoria'ya hiç adım atmamama rağmen yıllarca Civ2 Medieval TW Europa Universalis, Panzer General tarzı oyunlar oynadım, bi şekilde ısınırım heralde buna da :)

Sadece ingiltere'yi mi seçebiliyoruz bu oyunda, yoksa belli başlı ülkeler mi var?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

genel olarak mantığı aynı savaşların, ama dönem gereği (yıllar ilerledikçe özellikle) daha statik ve savunmanın saldırıdan daha avantajlı olması durumu var. siper savaşı durumu yani.

victoria başlığında bayağı bilgi bulabilirsin.

sam en son bu tür oyunları denediğimde kafayı kırmıştım terimler nedeniyle...

yine bi deneyeyim diyorum. herşeyi açıklayan kolay bi tuto tarzı bişey var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...