Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

Xenocide said:

abi yalnız galiba bu çekilişe katılabilmemiz için vac status'un clean olması gerekiyor? öyle bişey okudum gibi geldi ama? eğer doğruysa kuzenimin bir kere daha ağzına sıçmam gerekecek.

abi şu konuda bilgisi olan var mı? biyerde gördüm gibi oldum sonra bulamadım tekrar.

eet good statüdekilere veriyolar. dün okumuştum ilgili ıvır zıvırın sayfasında

steam storedan

Eligibility: Entry open to any user holding a Steam account in good standing, who completes a Wish List with at least ten (10) single game titles. One entry per user and one win per user. Multiple entries/multiple Steam accounts will be disqualified. Employees of Sponsor (including directors and officers) and their immediate families or affiliates are not eligible.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Xenocide said:

abi yalnız galiba bu çekilişe katılabilmemiz için vac status'un clean olması gerekiyor? öyle bişey okudum gibi geldi ama? eğer doğruysa kuzenimin bir kere daha ağzına sıçmam gerekecek.

abi şu konuda bilgisi olan var mı? biyerde gördüm gibi oldum sonra bulamadım tekrar.

eligibility kisminda "in good standing" olmali yaziyordu. vac ban varsa gg. ztn cikmayacak uzulme.

edit: yazilmis ust postta.
Sosyal ağlarda paylaş

Overseer said:

Xenocide said:

Xenocide said:

eet good statüdekilere veriyolar. dün okumuştum ilgili ıvır zıvırın sayfasında

steam storedan

Eligibility: Entry open to any user holding a Steam account in good standing, who completes a Wish List with at least ten (10) single game titles. One entry per user and one win per user. Multiple entries/multiple Steam accounts will be disqualified. Employees of Sponsor (including directors and officers) and their immediate families or affiliates are not eligible.

of abi of. ya tamam çıkmayacak falan ama hani şansımı denemek istiyorum. ayrıca steam ileriki kampanyalarında da böyle bir zorunluluk koyacak demektir. uyuz oldum arkadaş, adamlar vac ban'ı da kaldırmıyor hadi dedik tamam kalsın ne de olsa oynamıyorum o oyunları, bi de bunlarda problem çıkardı şimdi. bi genel af falan tarzı bişey yapmalılar. "2005 ve öncesi hala kullanılan accountlar affedildi agalar" deseler negzel olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

ne hilesi abi en son 10 yıl önce çükümburger bi cs serverında "HÖEEEEEE EN BİRİNCİ BENİM HÖEEEEE" nidalarıyla wall hack kullanmıştım. birinci olmuştum sonra da bi daha kullanmadım lol

single player'da bile, en sıkıştığı noktada dahi hile kullanmayan bi adamın steam vac status'unde BANNED FROM SEVERAL GAMES yazması ne acı.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

eve'de oyun içi parayla oyun süremizi uzatabildiğimiz yazıyor. ne kadar mümkün bu? çok mu zor, yoksa düzenli bir oynayışla gayet mümkün mü?

Düzenli miktarda başında durabilirsen, skillerini iyi ayarlarsan, 3-4 ay içinde ödeyebilcek hale gelirsin. Ha tabi kodaman tanıdıkların varsa hiç kasmana gerek yok oyunu alışta bir kereliğine para verirsin o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim ilk 10,

1 - Dc Universe Online
2 - Test Drive Unlimited 2
3 - Call of Duty : Black Ops
4 - The Witcher 2
5 - Dungeon Siege 3
6 - Portal 2
7 - Deus Ex : Human Revolution
8 - Warhammer 40k : Space Marine
9 - Gta : Episodes from Liberty City
10 - Homefront