Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

son zamanlarda bir sürü oyun aldım ama çoğunu oynayacağımı da sanmıyorum

Bioshock 1 aldım indirimdeyken sarmadı hiç sildim direk played 1 saat

Skyrimi aldım kopya denedikten o güzel oldu o bir süre oyalar beni

Shogun aldım ne zaman oynarım bilmiyorum. Medival TW almıştım zamanında onda da played time'ım 2 saat mi neydi. Ölü yatırım oldu sanırım.

HOI3 indirimdeyken aldım ama HoI2'den sonra hiç oynayabilir gelmedi played 2 saat falan

Bir de AC2 aldım ona da ne zaman başlarım hiçbir fikrim yok.

5-10 dolara düşünce dayanamayıp alıyorum sonra oynamadığım bir sürü oyun oluyor. İşin ilginci Skyrim bitince gidip yine EU3'e başlamayı düşünüyorum.

Ha bir de alıp da oynamadığım bir BF3 var ona hiç girmeyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

aynı durumdayım, kendime utancımdan bioshock 2 ve company of heroes'u kurdum dursun sürekli vicdanıma baskı yapsın da oyniyim diye gsfdg.

trine ve magicka'yı da ne zaman oynıycam bakalım.

hayır işin kötüsü alışkanlık yaptı, steamin sayfasına bakıyorum, üzülüyorum kapıyorum indirim göremeyince. her gün indirim yapsalar esasında daha çok kanımızı emerler lol.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
red nation bedava haftasonu: (ayrıca 2,5$) rpg zombili coop'lu crimsonland gibi ama çok daha keyifli tabii. elim kolum çatladı biraz ama mission'lardan sonra ilk defada 552'ci sıraya oturdum freeplay'de. daha da gidecekti yorulup hata yapmaya başlamasam. (:P)

sadece 500mb, deneyin kesin. hatta beğenirseniz beraber coop atalım barricade filan heh.

yalnız menphuess diye bir eleman var, adam yarım saat filan oynayarak hem duke nukem forever hem red nation global leaderboard'larda birinci. fucking leaderboards, how do they work?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...