Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

Red said:

silp kıllandırdı beni

bende öyle hosuma giden şeye bastım

kazanırsam vazgeçicem sdfs

adamın profiline bak 50 oyun falan varsa ve 3. dünya ülkesi değilse al gifti bir şey olmaz. çünkü bir şey olursa adamın hesap da gidiyor, ama mesela ben public nippon dlc kazandım. baktım adamda magicka bile yok 10 küsür oyunu var ve bulgar. 1 dolarlık şey için hiç riske girmedim, kibarca almayacağıma dair mail yolladım. büyük ihtimal bi yerden kodunu bulmuş onu yollayacaktı gerçi ama ben paranoyağım.

NolaxThensbane said:

hakkaten elaleme vereceğime fazla oyunları pıtırcık ailesine bağışlarım gençler iki tane sanctrum var elimde fazladan gift başka gifti olanla takas ederimy ada gerçekten oynucam diyene göndereyim yatıp duruyolar aylardır

steamgiftsten banlanmadan bi private giveaway çak bizim için :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya indirim filan değil ama steamciler burayı takp ediyor.

şimdi steam hesabım kapalıyken bir oyunda save i steam clouda yaptı. oyunu kapayıp baktım acaba açmış mı hesabımı diye. yok steam hala kapalıydı. e loading ekranından denedim giriyor mu save e diye girebiliyor da.

nasıl oluyor bu iş. steam kapalıyken nasıl steam clouda save etti?
Sosyal ağlarda paylaş

ya steam listemdeki bir oyun değil diyim anla.

oyun steam destekli ama sadece steam üzerinden oynanmıyor tf2 gibi. denemek için acaba steam kapalıyken kaydedicek mi dedim. kaydetti. ama kendi hesabıma kaydetti desem kaydedemez kapalıydı. e pcde de yok. ama load ediyor. garip yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...