Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

adamlar 5 dakkalığına kapamış siteyi asdasda
hoca sistem şu
biri oyun gift etmek istiyor koyuyor buraya. çekilişe giriyosun oyunu kazanıyosun. en az $30'lık steam acc olmalı elinizde.
girdiğinizde 25p oluyor hesapta. biri mesela $50'lık oyun gift koyuyor. 10%'si sizin hesaba point olarak geliyor 5p yani. böylelikle çekilişlere giriyosunuz falan filan
invite only yanlız
birazdan ruse çekilişi var dayı 25 tane cdkey dağıtıyor. zamanında ruse'da bi saçmalık mı ne olmuş 50 tane dağıtmış 50 daha veriyo asda
Sosyal ağlarda paylaş

abi şimdi güvenlik tamamen steam web api tarafına bağlı. yani hiç bir erişimleri yok. bu siteye http://www.steamgamesales.com/ burdan ulaştım. valve forumlarında sticky'di. onların yan sitesi de bu www.steamgifts.com

yani çok güvenilir!!!! diye bişey demiyorum ama tf2lobby.com tf2tp.com tf2b.com tf2items.com gibi sitelere login olurken ne kadar güvenliyse bu da o kadar güvenli.

sistem gayet basit. elinde oyun olan adam gift etmek istiyor. mesela eleman 50 dolarlık oyunu gift edicek. sitedeki herkesin hesabına konulan her giftin değerinin yüzde 5i kadar puan ekleniyor. bu arada ilk girişte herkesin puanı 25 başlıyor. herneyse eleman koydu ben bakıyorum elimde yeterli p var giriyorum çekilişe puanım gidiyo tabi. çıkarsa oyun senin bu kadar.

invite code'ları elinde yeterli puanı olan arkadaş varsa 50p'ye çıkartabilir.

he bi de 300p limiti var 1 hafta girmeyip sonra öküz gibi herşeye saldırma diye.
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

steamgifts olayına katılmak için şifremi bulayım dedim, demez olaydım.
1- logout
2- şifremi unuttum
3- steam -> böyle bir account yoq :/

maila yolla diyorum account ismin xxx diyo. şifresini ver diyorum böyle account yok diyo.

lanet steam ya :(

Abi bende çok korkuyorum bu olaydan. Steam'e login olalı aylar, yıllar geçti.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...