Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

ubisoftu sallayıp gamersgateden 5 dolara just cause 2 alıp steamime ekledim ben

ayrıca

Bonecrusher now owns Tom Clancy's Splinter Cell Conviction - Insurgency Pack - Mac, Tom Clancy's Splinter Cell Conviction - Insurgency Pack, Tom Clancy's Rainbow Six 3: Gold Edition, Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword, Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown, Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, Tom Clancy's Splinter Cell Conviction - Deluxe CD Key Mac, Tom Clancy's Splinter Cell Conviction - Deluxe CD Key, Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory, Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas, Tom Clancy's Splinter Cell.

yüklemeyecen di mi hiçbirini
Sosyal ağlarda paylaş

steam'le çok alakası yok ama 1-2 şey sorucam

öncelikle max payne 2, 3 dolara düşmüş ama drm olarak Securom var diye gözüküyor. lanet bir şey diye okudum ama hiç girmedi bilgisayarıma securom, sıçış bir şey midir, 3 dolar bile olsa alınmaz mı?

bir de company of heroes 3'lü paket 12 dolara düşmüş d2d'de. ama amerika ip'si gerekiyor nasıl girilir öyle hiçbir fikrim yok, bir bilen söyleyebilir mi? uk'de de sözde indirim var ama 2 katı fiyatına geliyor amerika'nın...
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

ayrıca

Bonecrusher now owns Tom Clancy's Splinter Cell Conviction - Insurgency Pack - Mac, Tom Clancy's Splinter Cell Conviction - Insurgency Pack, Tom Clancy's Rainbow Six 3: Gold Edition, Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword, Tom Clancy's Rainbow Six: Lockdown, Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction, Tom Clancy's Splinter Cell Conviction - Deluxe CD Key Mac, Tom Clancy's Splinter Cell Conviction - Deluxe CD Key, Tom Clancy's Splinter Cell: Chaos Theory, Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas, Tom Clancy's Splinter Cell.

ahah bone sen yapımcılara bu kadar para vereceğine direkt yayıncılık işine girsen aslında, böle ufak çaplı indie oyunlara sermaye falan sağla dağıtımcıları ol.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...