Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearts of Iron 2 Hamachi derneği

aktiftablet

Öne çıkan mesajlar

ben bu oyunu bilen insanlar olduğunu bilmiyodum yaw! bi dogmeat oynuyo bide benim dışarıdan bir arkadaşım oynuyor zannediyordum (:

1 senedir falan arkadaşla aralıksız oynuyoruz bunu ve ''olm multide oynican 4-5 kişi falan üff olm düşünsene olm' falan diye muhabbetler ediyorduk.

eğer böyle bir event olursa ben ve bir arkadaşım olarak gelebiliriz :P
Sosyal ağlarda paylaş

hamachi'ye gerek var mı bilmiyorum çünkü oyunu nasıl alırsanız alın (ki buna kopya girer ama oyun free olarak dağıtıldı kopyaya girmemesi lazım o yüzden) kendi serverlarına giriliyor fakat çok denedik 1 kere bile oynayamadık inanılmaz delay var oyunu hiçbişekilde oynatmayacak derecede...bikere 1 ay arkadan gidiyodum ben mesela (:
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gelirim ama bir daha boyle gelicem diyip onceden haber veermeden gelmeyen olursa ev adresini bulup oldururum ona gore.

Valkrye.net'den kesinlikle yapmayalım ben o kadar dandik bi platform gormedim. IP ile daha leziz oluyor.

Ha bu arada sizi bilmem ama o ilk 6 ayda donen muhabbet bile gayet eglenceli olmustu hehe. Dunya sabun uretimine katkı yapmaya devam edebilirim o yuzden her sartta :P
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:
benim bi sorum var.
nası adam olmıyan bi yere transport gemileriyle adam cıkarabiliriz?
illa ambitious assault mu yapmam gerek? ingilterede sadece adam olmıyan yerlerde coastal fort yok onlara da ben adam cıkaramıyorum. diger yerlere cıkarmaya basladıgım anda 123123 tane gemi gelip dövüp gidiyo

bi tane daha sorunum oldu..
ne zaman almanyayla turkiye uzerinden afrikadaki birliklerimle kara baglantısı saglamaya calıssam oyun gg oluyo (fatalımsı bişey)
neden?
Sosyal ağlarda paylaş

gençler, 32 sayfa okunmaz :) bi ara biraz okudum da neyse. hoi2 ile ilgili soru, multisi hakkında soru felan varsa alabilrim ama asıl istediğim HOI2 OYNAYACAK YOK MU (kesin vardır, yukarlarda konuşmuşsunuz) varsa, hamachiye gerek yok, valkyrienet herkese acik. oyunun multiplayer menusunde gorebilirsiniz. versiyon/checksum gibi sorunları olanlar icin link verebilirim, cdye cekip getirebilirim. 2 doomsday, 1 hoi2, 1 de armageddon versionum var (GKCW). başka versionlar mevcut da armageddon yeterince fantastik olmuş, 1.3a ve 1.3b gibi almanca manyak oyunları yüklemeye gerek yok, onlara da baktim, senaryolar dehşet. oyunun şeyi sapıyo, bişiyi sapıyor işte. her neyse valkyrienet olmazsa hamachi ile local denerik vs. bekliyorum, arayın beni boyayın beni. [email protected] (kesin bakmayı unuturum buraya, çok isteyen varsa mail atablirse süper olur)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 7 ay sonra ...
Sorun forumda değil oyunda. Bazı oyunlar, misal Paradox oyunları veya Civilization LAN ortamı dışında oynanabilecek oyunlar değil çünkü bir oyunun bitmesi çok zaman alıyor ve o dedication, o RL'dan kopuş ancak LAN ortamında mümkün. LAN'dan kastım hamaçi değil, RL LAN :)
Sosyal ağlarda paylaş

Çok kişi olunca çok lag. Oyun yavaş ilerliyor. Sonradan katılılınamayacağı için herkesin gelmesi için bekleniyor (9-10 kişi) Oyun çok zaman alıyor.

Arcane'in dediği gibi gerçekten lan yapmak lazım, sosyal bi aktiviye bağlamında, yoksa çok sağlıksız oluyor. Yada paradoxun multiplayer engineini ciddi anlamda geliştirmesini beklemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...