Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1950 AP / %38 crit Ms 800 Crit! ne yapmalı?

Densiz

Öne çıkan mesajlar

Attack speed 3.60
7 sn bekleyip 1 ms atıyorum paladine ve 800 CRITICAL vuruyorum. Normaller 600 felan max.
Ne yapmalıyım? charımı sileyim?
Sıkıldım artık. Hybird warlocklara bile 1255 critlemeye başladım.
Pri lerede vuramıyorum. Rage alamadığım için skillde basılmıyor.

300 - 400 vurarak adam kesebilirmiyim? 3.60 attack speed ile ?

fury olsam bişiler değişirmi?
Fury talent ile arena olurmu?
Sosyal ağlarda paylaş

valla teorycraft'la bile açıklaması zor bi durum.Vurduğun paladin'in baya bi s3 gear'ı var ve prot'tanda talent yüklenmiş desek belki bi derecede genede vurman gerek yaw lock'a falan.Sonuçta res ne kadar etkili olsada clot wearer bi class.Karşılaştığın her rakiplede aynı sorunu yaşıyorsun?

p.s=son kısmı yeni okudum , hyır Fury ile arena olmaz.Ya da olur ama verimli olmaz diyelim politicly correct olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bassist said:
Damageler aslında normal yani cloth giyenlerin 13k hp 400 resilience ile plate giyenden daha zor öldüğü bir oyun oynuyoruz.Warrior oynayan arkadaşları sabırlarından dolayı tebrik ediyorum.Şu oyunda pvp konusunda Blizz tarafından en hor görülen class warrior ne yazikki.

ya ben mi körüm siz mi körsünüz afedersiniz. nasıl hor görülür dersiniz yahu? arena ledderlarına bakın bakalım bi sonra editleyin mesajınızı, rica ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Baalzebub said:
Bassist said:
Damageler aslında normal yani cloth giyenlerin 13k hp 400 resilience ile plate giyenden daha zor öldüğü bir oyun oynuyoruz.Warrior oynayan arkadaşları sabırlarından dolayı tebrik ediyorum.Şu oyunda pvp konusunda Blizz tarafından en hor görülen class warrior ne yazikki.

ya ben mi körüm siz mi körsünüz afedersiniz. nasıl hor görülür dersiniz yahu? arena ledderlarına bakın bakalım bi sonra editleyin mesajınızı, rica ediyorum.

LOL sen körsün sanırım.Arena ledderına neden bakayım???Arena bu konuda kıstas alınacak en son yer.Arena takım oyunudur + ne adamlar gördük arena ratingi 2000+ full mercil geliyor bg ye bakıyorsun öle alışmış ki takım arkıyla bişiler yapmaya tek başına kalıyor öyle kesiveriyolar devamlı.Birazdaha bglerde zaman geçirmeni öneririm..Evet warrior en hor görülen classtır wowda.Arkasında healer varsa healera kimse dalmazsa warrior efsaneler yazar.Ama healerla...
Sosyal ağlarda paylaş

uzun fightlarda 2vs2 de sunder işe yarıyo çok özellikle clothlara. paladinlere zaten diyecek bişeyim yok sunder kullanmasanda olur. özellikle priestlere karşı ya ad sana sabit duran warlocklara karşı sunder baya bi damageini artırıyo. bi de son olarak rakibine rage biriktir biraz tabi MS her zaman özerinde olsun ama yakşalık 70 rage de falan bir anda heroic+MS+WW işe yarayabiliyo %20 nin alıtna çekbiliyo karşındakini.
Sosyal ağlarda paylaş

Bassist said:

LOL sen körsün sanırım.Arena ledderına neden bakayım???Arena bu konuda kıstas alınacak en son yer.

sna lol.wow pvp sinin 1vs1 için dizayn edilmediğini dev ler bi 1000 kere daha sölese , siz anlasanız belki o zaman hayata biraz farklı bir açıdan bakıcaksınız.
warrior lar pvp de hor görülen bir class değildir.
gercektende yükske puanlı takımların çoğu warriorlu.daha bu konuda geyik yapmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

hor görülen bir class değil evet, ama 2v2 ve 3v3de pek etkili değiller maalesef.

densiz : o AP ile herhangi bir cloth usera 300-400den çok daha fazla vurabilmen lazım. gidip holy paladini öldürmeyi düşünüyorsan da vazgeç derim, özellikle sunderla çok iyi sonuçlar elde edilir clothlara karşı. dakikalarca bir sl locka rage biriktirip MS vuracağına sundera harca o rageleri mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

Karakterim orc ama axe değişecek. S3 mace çekmeyi istiyorum. Ama kimse ölmüyorki?

Bi arkadaş BG de arkasına healer alan warrior ağlatıyor demiş ama.. O da eskidenmiş. Şimdi şansa ağlatıyordur belki. S1 kasmak isteyen YEŞİL gearlara denk gelmiştir.

Paladin ve druid arkadaş var dedik warrior kastık ama benimle arenaya girmeleri bile hata gibi geliyor.
Doğru düzgün oynayan bi warlock veya rogue hatta hunter benden çok daha iyi iş yapar.

Cloth a 300 vurmuyordum. Plateye 300 atıyodum.
Cloth a da 600 civarı vurup 1250-1450 arası critliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Birde patch notlara bakıyorumda, herkez ufak ufak bufflanırken warriore ya BUFF adı altında NERF geliyor. Yada hiç bişey gelmiyor, bu kadar imbamı bu sınıf?

Bir sonraki patchde uyanırlar. Denge yada vurabilmek açısından bişey yaparlar diyorum ama nafile.. Warrioru gördükleri yok. ismi WARRIOR ama Yeşil gear kesmekten başka bişey yapamıyor.

http://www.wowwiki.com/Patch_2.3.2
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:
warrior vs hunter, warrior vs druid, warrior vs rogue, warrior vs shaman, 1v1 düşünürsek bu senaryolarda eşit gear ile kim avantajlı ?

Warrior vs hunter
Hunter Bm ise alır

Warrior vs rogue
Rogue hamo ve skilleri cd de değilse alır (ki arenada skiller cd de olmuyor). Alamaz demeyin lütfen. Arenada alır duel atmıyoruz.

Warrior vs Shaman
kastırabilir belki ama warrior alır. Ama purge ile takıma oyun oynatmaz.

druid ws warrior
Druid balance veya oynamayı bilen bi feral ise alır.

yeterlimidir :P.

Hunter ve Druid oynadım.

Hem arkadaşlar, 1vs1 den bahsetmiyoruz.

Rogue dediğin sınıfta, Sap, Bind, Poi, Vanish ve stun var.
Shaman da heal gibi extra bi talent var.
Druid de Charge, root, cyclone, stun ve yürüme efeklerini silme gibi özellikler var.

Arenayı baz alarak konuşursak daha iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...