Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arayıp da Bulamadığınız Şeyler...

kermit

Öne çıkan mesajlar

• 5 hafta sonra ...

arkadaşlar uzun süredir bilgisayar masası arıyorum, aradığım böyle sadece parçaların koyulduğu kısımlar olacak. mesela ekran mı koyacağım, kocaman bir alana gerek yok, ekranın ayağı kadar bir yer oldu mu tamamdır.

şunu bana bulabilen olursa ben de karşılığında bir jest yaparım.

günlerdir bakıyorum manyak gibi birşey oldum iyice. google araması yaptım resimle, ulaşamadım sonuca. buna benzer birşey de olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Casper, 19 inç. Çok b*ktan bişi. Ben daha mantıklı bişey bekliyordum, utandım sana tekrar yazmaya şöyle bi ekranı.

Taktım bilgisayara, film izlerken kenardan hearthstone filan oynamak için o ekranda. Yeni, yepisyeni bir ekran alacam bu aralar ikinci ekranı birinciye eşitlemeyi planlıyorum, alınca sana 2 cs:go anahtarına satarım. Steam hesabım yok dersen hediye ederim. 50-60 lira parayı istemeye ben utanırım, zaten yarısı EFT'de gidiyor. lel.

edit: acil değilse biraz beklersin sanırım?
Sosyal ağlarda paylaş

para yok, alesis'e bi bakiyim eyv.

üç beş gün harmandalı çalar sonra duvara asarım zaten tahminim

edit: oha 1000 liraya buldum bi tane de wireless midi klavyeymiş sanırım o. ben elli yüz liraya oyuncak gibin bişey bakıyodum sdfg

edit 2: beş dakika içinde pes ettim ararken ya. bit pazarına gideyim arada bi iyisi mi, belki denk gelir
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

Casper, 19 inç. Çok b*ktan bişi. Ben daha mantıklı bişey bekliyordum, utandım sana tekrar yazmaya şöyle bi ekranı.

Taktım bilgisayara, film izlerken kenardan hearthstone filan oynamak için o ekranda. Yeni, yepisyeni bir ekran alacam bu aralar ikinci ekranı birinciye eşitlemeyi planlıyorum, alınca sana 2 cs:go anahtarına satarım. Steam hesabım yok dersen hediye ederim. 50-60 lira parayı istemeye ben utanırım, zaten yarısı EFT'de gidiyor. lel.

edit: acil değilse biraz beklersin sanırım?

80 vereyim bana ver
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...