Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun dergilerinde bu ay (Aralik)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Yok sanırım, program böyle:

21.00 - 22.00 --- Berkant [DJ Polyphase - Gaza Gelin Çorbası]
22.00 - 23.00 --- Göker [DJ Sky - DJ Sky İle Rock Saati]
23.00 - 24.00 --- Damla (Şekilli, yanar dönerli bi program ismi bulamadım ben daha -damla)
24.00 - 01.00 --- Yiğitcan
01.00 - 02.00 --- Tuğbek
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ekonomik kriz esmeye devam ediyor; kriz bu kez, Haziran 2006'dan bu yana yayın hayatına devam eden dostumuzu, Electronic Gaming Monthly'yi vurdu.

6 Ocak günü, dergicilik sektörü için üzücü bir olay yaşandı; Amerikan menşeli olan ve Haziran 2006'dan bu yana yayımlanan oyun dergisi Electronic Gaming Monthly'nin yayın hayatına son verildi.
Derginin Yazı İşleri Müdürü Murat Oktay'a, dergiye katkı sağlayan ve eski LEVEL editörlerinden olan Berker Güngör'e geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor; bu kötü olayın dostlarımız için yeni bir başlangıç olmasını diliyoruz.

zaten levelda 15k falan yapıomuş aylık.. olmayan oyun sektörümüz için kötü haber
Sosyal ağlarda paylaş

Disciples oynayasım gelmişti çok fena şekilde. O kadar aradım aradım bulamadım. Markete gittiğimde dergilere bakiim dedim. Asıl amacım Uykusuz almaktı. Kalmamış. Kafayı yukarı bi kaldırdım, Disciples 2. Gel bakim sen buraya diyerek aldım dergiyi. Ha ama şöyle de bir durum var. Eskiden yatarak Level okurken ne sıkılırdım ne de uyuyakalırdım. Dün uyuyakaldım dergiyi okurken. Her yazıda da aynı şeyler çok sıktı açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...