Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnternet Bölümü Kuralları [20.01.2010] [Okumak Gerek]

Disappear

Öne çıkan mesajlar

Lutfen tamamen okuyun.

* Uyelik sistemiyle calisan siteler hakkinda davetiye vermek veya istemek yasaktir. (orn: torrent)

* Yasal olduğundan açıkça emin olunmayan herhangi bir materyale download linki vermek yasaktir. (orn: rapid linki vermek)

* Foruma yazmanın yasak olduğu belirtilen şeylerle ilgili özel mesaj atın söyleyeyim tarzı mesajlar da foruma direk yazılmış işlemi görecektir.

* Kufur etmek yasaktir. Kufure nokta da, yildiz da koysaniz yasaktir. (orn: a.k.)

* Kural degil ama lutfen youtube gibi sitelerdeki komik videolari Eglence bolumune aciniz.

* Ayrıca forum genelindeki her kuralın İnternet bölümünde de geçerli olduğunu unutmayınız.

* Son olarak http://forum.paticik.com/read.php?5,2983856,page=2#msg-5340321
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
illegal paylasım yapıp da forumun kapatılma riskini göze almaktansa yapılmaması dha iyi olur. illa download diyenler zaten neyi nası cekiceklerini biliyorlar. pati platformunda tartısılmasada olur. azcık, benim memurum işini bilir gibi oldu ama idare edin yönetim de halktan biri neticede :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Sadece merakten soruyorum da cidden torrentin tartışılması yasadışı mı?

Bir de site kapalı ama tracker çalışıyor ne iş diyerekten konu açmıştım. Silinmiş. Tamam torrent konusu ama torrent linki yok birşeyi yok sadece amatör olduğum torrent konusunda kapalı sitenin trackerının nasıl çalıştığını anlamak istemiştim. :)

Kurallar öyleyse uyarız tabii ki de bare fikriniz varsa ömden söyleyiverin ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...