Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Titan Quest

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Ek paketi de gayet güzel.

İlk başlarda çok kolay bir oyundu, çok fazla mantık hatası vardı, oyunun en zor bölümü (Olympus, Hardcore mu neydi en zoru) 3 dakika içinde potsuz yapılıyordu, vs :p

Sonra dengelendi, ancak tek sıkıntısı 2. karakterinle oynarken herşeyin tamamen aynı olması. Aynı bölümler, aynı yollar, aynı questler ve hatta aynı yaratıklar.

Yine de, en azından 1 kere bitirilmesi gerek güzel bir oyun, özellikle SP sevenlere.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Neeeeeee!!!11!!

Ben o oyunu habire çöküyo diye üzülüp silmiştim ve tek gereken bir patch miydi?

Konu açtığımda da drivera bak ekran kartının falan demişlerdi ki ben bioshocku falan rahat oynuyodum. Birinin aklına gelmez mi yaa

Şansa bak yaa uuufff :'(

yaşadığın dumuru hayal edebiliyorum da,
of...
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
Dark_Soul said:
Beni çok baymıştı oyun,fire mage ile çatır çatır ilerliyodum,sadece bosslarda biraz zorlandım,bide aynı mob dan hep aynı itemler düşüyor sanki.

oyunun zorluğu hiç dengeli değil , bosslar çok kasıyor -ki potion abanırsan onlar da kolay , sadece zaman alıyor- geri kalan büyün moblar tek büyü ile , sürekli sol tıklayarak ve 0 taktik.

ilerleyen zorluk derecelerinde nasıldır bilemem ama , normal mode oynarken , level 20den sonrasında baydı beni tamamen.. diablo oynuyoruz evde , yeniden..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 7 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...