Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deus Ex: Human Revolution

arcane

Öne çıkan mesajlar

valla çekirdekli versiyonsa senin ki şöyle bi update var
This latest patch addresses:

A frequent issue for AMD/ATI hardware users that can cause the game to crash on startup.

Improvements to loading speed. The speed increase depends on machine spec and settings, but loading time improvements of over 50% have been measured on some machines.

belki oyun updateine çıkan yeni cracktir bilemicem.. ama abi bakın
Sosyal ağlarda paylaş

ben de stutter var ya gerçi 512mb 4850 ile her şeyi açtım, olmaması imkansız sdfg. oyun beklediğimden iyi çıktı ama herkesle konuşup yazılı her şeyi okuya okuya gidiyorum herhalde bi 50 saat sürer bitirmem en az.

bu arada dikkatimi çekti 4gb sistemde sadece 500mb ram kullanıyo oyun, ayrıca alt+tab falan çok rahat oluyor. geçende age of conan yüklemiştim de memory tweak bilmemne yaptı registryi mi bozdu hayvanlar acaba, sizde kaç ram yutuyor oyun?
Sosyal ağlarda paylaş

ben cover'a girip çıkmasını beğenmedim bir tek. O noktada sıkıntı var gibi, bir de aim down the sightsa alışınca insan FPS'lerde, garip geliyor bu 10 sene öncesinin oyunu gibi :P Ama detay falan daha intro kısmında bile iyiydi 45 dakka falan aldı introyu tamamlamam.

Bir de hacking çok karmaşık olmuş gibi, tabi karmaşık olması daha gerçekçi ama tek minigamele tüm fonksiyonları açmak daha kullanışlıydı :)
Sosyal ağlarda paylaş

iron sights var oyunda. cover stealth için rahat ama fightı bilemiycem tek kişi öldürmeden geldim şu ana kadar. ama ilk boss fightta imanım gevredi coverdan çıkıp ateş etme yüzünden, 20 metre cone of view varken gidip kutuyo vuruyodu falan. ama şikayetim yok genel olarak. 2. kez başlayıp fuck the police lol diyerek darayacam herkesi bi de o zaman bakmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Hmm introda yoktu demek ki :/ bi de introyu nasıl geçtin kimseyi öldürmeden ya? yumurta gibi adamların karşısına çıkıyodum kapıyı açınca direk :D

valla hatırlamıyorum ya achievement için kasıyorum işte. ama şu görülmeden bitirme achisi bi bug, bi gözümden kaçan bişeyden falan giderse mahalleyi yakarım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...