Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.3 Live Yorumları Buraya

Gangren

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar 9 sayfanın hepsini okumadım o yüzden yazıldı mı bilmiyorum ama volley in animasyonunu göremiyorum.hani atabiliyorum dmg veriyo ama oklar gözükmüyo bunla karşılaşan başkası oldu mu nasıl çözülür bilen var mı?
volleyin animasyon değişiyo fiye duyduydum hatta elimde şöle bi video vardı onla alakası olabilir mi?
[video]http://stage6.divx.com/user/wjwubs/video/1810317/New-hunter-Volley-animation?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

clickler mage derken neyi kastettiğini tahmin edebiliyorum ama clickliycek birşeyim yok benim.

Frost mage olsam neyse. Kullandığım büyüler klavye -1-2-3-4 vs.. macrolarım da yerli yerinde.

Pve hiç yapmıyosun dan kastınızı da anlamadım? Lol laf atarken lütfen açıklayıcı olun ki doğru dürüst savunma yapalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Tuşlarını karakterini ortalicak şekilde dizdiğin için dışarıdan bakınca bind etmeden sadece mouse click ile oynuyormuş gibi bir hava var.Pvpde saniyelerin önemi olduğu için uyarmışlarda pve kısmını bende anlamadım =)

PS : Anladım anladım hiç mana potun yok ondan takılmış heralde dragonmax =>
Sosyal ağlarda paylaş

tek canımın sıkıldıgı konu su druid formlarının direk degismesi tus atiyinca. Mesela ayıyken kedinin keybindina basinca direk kedi oluyor yine ayni mana gidiyor ama cok sacma artik onu el hizliligiyla yapabilenler yani skilli olanlarin bir onemi kalmadi cok sacma olmus ayrica formdayken NE ya da tauren modunda atilan spelle basinca direk o forma gecip atiyor cok kotu olmus bende skillin getirdigi hicbirsey kalmamis.
Sosyal ağlarda paylaş

Orda Fade'out kullandığım 7 tane bar var. Raid i günde 1 kere 3 saat süreyle yapıyoruz. Ben günde 12+ saat wow oynuyorum. Devamlı açık tutmam barlarımı.

AP+POM+Pyro
stopcasting+blink
Trinket+frostnova

gibi 3 macro kullanırım. Zaten fazlası da gerekmiyo. Bazen ap+missile ı tek başına da kullanmak isteyebiliyorum
Bazen de instant frostbolt :)
Frost ve fire vard zaten macro olmaz.
Bloodelf'in racial abilitie'leri de macroya koymaya deymez. Mana Shield, counterspell fln zaten f tuşlarına gömülü.

O yüzden yargısız infaz yapmayalım :) Şayet ki clicker bile olsam addon ve panellerimle döverim sizi lol.
Bu arada ortadaki kare şeklinde 4 paneli bartender'dan kullandım. Trinity değil, addon tasarrufu olsun diye, bir de bartender ile trinity yi aynı anda kullanınca karışabiliyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:
Orda Fade'out kullandığım 7 tane bar var. Raid i günde 1 kere 3 saat süreyle yapıyoruz. Ben günde 12+ saat wow oynuyorum. Devamlı açık tutmam barlarımı.

AP+POM+Pyro
stopcasting+blink
Trinket+frostnova

gibi 3 macro kullanırım. Zaten fazlası da gerekmiyo.

sdfdgf tam bir örnek gibi geldi su yazdıkların :P
Sosyal ağlarda paylaş

Ben mage oynarken IB / CS / Wardlar / FN falan hep /stopcasting macrolu key bind atılmış abilitylerdi çünkü kağıt bebek olduğunuz için genelde yerinizde durmazsınız ve tuşa basmak ile mouse click arasında hareket halindeyken ciddi fark vardır.Gerçi sende biliyorsundur ama ne biliyim yazasım geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

ad3m said:
Ben mage oynarken IB / CS / Wardlar / FN falan hep /stopcasting macrolu key bind atılmış abilitylerdi çünkü kağıt bebek olduğunuz için genelde yerinizde durmazsınız ve tuşa basmak ile mouse click arasında hareket halindeyken ciddi fark vardır.Gerçi sende biliyorsundur ama ne biliyim yazasım geldi.

IB yok. CS zaten +stopcasting li.. SS i görüp de konuştuğunu düşünersek daha dikkatli baakrsan altında counter yazısı iliştirilmiş. Yani macro yaptığımı kanıtlamak için büyülerin icon'unu değiştirmek zorunda değiliz öyle değilmi :)

Ward lara stopcasting koymak aklıma gelmemişti, onları da yerleştirim. Stopcasting hayati bi komut. Özellikle iki caster karşılıklı kapışıyosa.

Dipnot: inan olay sadece pompyro ya baksaydı o kontoller'a bile ihtiyaç yoktu. Zaten pom denen olay 4 macrodan oluşuyo. 2 talent 1 trinket ve pom. Hepsini bir tuşa macro yaptığınızda olay bitiyo. Ama o mage kontroller resmini vermek istediği mesaj önemli :)
Sosyal ağlarda paylaş

ct_unit frames yapyodu abso. ama kaldırmıslar downloadlardan cunku blizzard bu konuda yeni eklemeler getirmiş aynı işlevi yapan. geliştirip tekrar sunacaklar galiba.

blizzard su anda unitframes'in hangi ozelligini bize sunuyor bilmiyorum da target of target önceden de ayarlanabiliyordu.
interface options'a girip onu ayarlayabiliyosun. senin targetının portaitinin altında onun target ı cıkıyor, ufak bi şekide.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende de her zaman gayet guzel calısırdı, senin dediğin olay patchten sonra olmaya basladı. cogu zaman kacırıyorum aggroyu da allahtan sm yapıyoruz daha sorun olmuyo eheh :)
ben ct nin yaptıgını bilmiyodum, core olabilir belki.

@nameless
manası biten enhancement shaman konusunda ne degisti bu patch ile de dövüyolar?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...