Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Superbad - (Çok Fena)

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Yeni izledim bu filmi, genel anlamda başarisiz benim gozumde, yani abartilip abartilip yuksek bir beklenti olusturulmus bir film, fakat o beklentiyi dolduramamiş bir film.

Bazi sahneler komikti gulduk, ama genel anlamda biraz fazla amerikan yaşami uzerine kurulu, gunluk yaşamda ya da lise hayatimiz boyunca sik karşilaşmadigimiz bir durum oldugu için, kimi zaman sıkılıp kimi zaman daa neler canim dedik, oyuncular'in performans'i yeterli düzeyde ancak konuya cok hizli bir giriş var ki bir arkadaşlik filmi'ni boyle ortadan girerek anlatmak zor. Komedi olarak geçiyor ama oyle cok fazla etkileyici yerlere yatiran kuzen dusuren sahneler mevcut degildi..
Sosyal ağlarda paylaş

büyük beklentiyle bekleyip (nası cümleyse) patideki yorumlardan sonra beklentimi azaltarak gittim. çok komik diyemem ama film için "eğlenceli" denilebilir. ama önerim şudur ilk sinema buluşması için kullanmayın bu filmi:)

yani yanındaki arkadaşlarınız yakın arkadaşlarınızsa film oldukça eğlenceli.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
heh çeşitli olaylar ve tembellikler yüzünden çok geçte olsa bugün izleyebildim,biraz önce bitti.

Şunu diyebilirim ki film gerçekten harika ya,son yarım saati gerçekten kötü geçti fakat ondan önceki gidişat olsun,herşeyiyle çok iyiydi.

Çok farklı bir tarzı vardı ve nedense benim kendi sinema tarzıma çok feci uyuyordu.Belki o yüzden sevdim bu kadar bilmiyorum ama çoğunluğunda da bayağı güldüm.

İzlemeyen varsa hala edinip izlesin,ciddi anlamda çok iyi ya,

Pineapple'i da merak ettim şimdi bak sadfads
Sosyal ağlarda paylaş

ya böyle nedense hiç çekici gelmiyordu bana,amerikan komedi filmlerine karşı nedense böyle doğuştan bir iticilik var,nadirdir yani izlediklerim ki onları da böyle tavsiye üzerine izlerim.Superbad'e bayağı tavsiye geldi ama yeni izleyebildim,pişmanda oldum ciddi anlamda,

Kevin Smith'ten sonra farklı bir bakış açısı kazandırdı bana bu konuda,mizahı çok iyiydi ve bayağı sağlam göndermeler vardı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...