Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telekom u protesto yuruyusu

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

efendim artik biktik yureyelim anasini satiyim

ama nerde

azeroth da yuriycez

bu topic tartismanin basi olsun iste bir tarihde anlasalim bilinen bir serverda belli bir saatte lvl-1 karakterlerle protesto edelim tt net i hemde bir araya gelip biraz eglenmis oluruz
eger buyuk capli olursa belki ilgiyi ustumuze cekmeyi basaririz bi iki yerde haber olduktan sonra gerisi gelir
ha telekom un umursiyacagini sanmiyorum ama en azindan derdimizi duyurmus oluruz dunyaya hemde lag yuzunden guildden arena takimlarindan bir bir atilan vatandaslarimiza karsi tutumuda biraz yumusatabilir
Sosyal ağlarda paylaş

yok lag olayini bir nebze cozduk su yourfreedom olayiyla, yuruyusde sorun cikmazda yani telekom un altyapi sorunlari yuzunden hem internete, hemde oyun oynamak icin ekstradan proxy ye para vermek komik oluyor

ha olay tamamen protesto amacli telekom heralde gelip wowdan bakmiycak daha cok sosyal ve ilgi cekip wow oyuncualrina turk oyuncularin derdini analtmak icin dusunulmus bir olay
Sosyal ağlarda paylaş

horde ally beraber mi yürüyecez?kan çıkar o yürüyüşte ben size söliyim:)bide yeşil bi yerlerde yürüyelim gidip te booty bayin başından sonunda kadar yürüyüp,lvl 1 charlarla reskill yiyip rezil olmanın bi anlamı yok
eidk:hoş eminim bütün azeroth bu haklı mücadelemizde yanımızda olacaktır.yaşasın factionların kardeşiliği :P
Sosyal ağlarda paylaş

Uff akşam akşam video efsane ya. Ama biz server kitliycez fransadaki serveri basıp fiberoptik kablolarını kesicez adamların. Öyle basitçe yürüyüp bırakmayacağız işi. Türk işi olacak eylemlerimiz, eylem alanında lahmacun, simit satılacak. Susayana buz gibi soğuk suyu 1 ytlden çakacağız vs. vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...