Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben

Bone

Öne çıkan mesajlar

ya abi afedersinizde boneun saçmalıdğı birşey üzerine sizde saçmalıyorsunuz üstüne üstlük up lıyorsunuz sürekli yok hayır abi bende mi benim gibi şu konunn ve şu adamaın açtığı başlığın ne akdar gereksiz ve tamamen kşisel reklam olduğunu anlayanlarda mı sorun var. yok abi. cidden var bişiler. devam edin abi aynen devam. aynı başlığı herhangi biri açsaydı direk banı yerken bu konuda kşide yada herhangi birşeyde kaytırma var. ne biçim iştir bi türlü idrak edemiyorum. patiye noluyo ya
Sosyal ağlarda paylaş

Bence şair burda bize bişey anlatmak istemiş. Pati çok bozuldu mu demek istiyor herkes kendini düşünüyor mu demek istiyor yoksa tek bi kullanıcıya mı yükleniyor artık anlamadım. Ama bone onun için format belli, mekan belli. Gereksiz hareketler bunlar.

[spo]
said:
Ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben ben

Eee?

ok.

Flood yapmayalım arkadaşlar, ayıp.

Takılmış salak.

Yeri burası değil, kişisel.

"BEN" HIM!

asdfasdfad

Seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım.

çok saçmalamışsın, sus biraz.

13 yaşından küçükleri foruma almamak lazım, Şekil 1-A.

garbage!

biz burda yabancıları sevmeyiz!

oo ayar manyağı etmişler seni

çocuk topiği açmış kaçmış hahahah

ekmek gel sana arkadaş geldi.
(ekmek kim ya?)

zırlama tamam oyuncağını vericem.

çocuğun üstüne gitmeyin arkadaşlar, aklı küçük demek ki. boşverin gitsin.

bir de bunun üstüne su iç.
zuzuzuzu

bir halt anlamadım, noluyor burda?

tersten evrimin kanıtı

edit: pardon yanlış yere mesaj atmışım

buna birşey derlerdi de, neyse, söylemiyim şimdi.

üye alırken IQ testi koymak lazım, böylelerinden kurtulmak için.
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...