Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En büyük zevkiniz

paspatur

Öne çıkan mesajlar

- dayımla rakı içmek
- pazar kahvaltısından sonra sigara ile türk kahvesi içmek
- uzun zmandır peşinde oldugun bı kızla ilişkiye başlayıp ona ilk kez sarılmak
- yağmurlu havada arabanın silecekleri hafif modda çalışırken sıradan bi radyo kanalı açıp 20li seviyelerde muzik dinlemek
- geceyarısından sonra nba maçı izlemek.
Sosyal ağlarda paylaş

kapuçino+sigara,tabi evde olmak şartı ile.ha bir de futbol antremanı sonrası yakılan sigaranın zevki de bir başka.her ne kadar çelişki olsada biraz.

gerçi sabahın dördünde bir yandan dürüm yerken spidee yi mars etmeninde verdiği haz bir başkaydı es geçmemek lazım haha.
Sosyal ağlarda paylaş

Saatler boyu uykusuz kaldıktan sonra o gözlerin artık dayanamıcak kadar yorulmasıyla kafayı yastığa koyar koymaz uykuya dalmak

uyumadan önce kafa masajı yaptırmak(aslında masajın her türlüsü ver vakit makuldür)

Kışın elektrikli battaniyeyi açıp sıcacık yatağa yatmak.

Sonbahar yaklaştığında o illet sıcaktan kurtulup, sonbahar esintileriyle hafif bir üşüme, titreme... Ahh ahh
Sosyal ağlarda paylaş

boş olmak.. düşünecek, tasalanacak, plan yapıcak, halledilecek, çözülecek, yetiştirilecek hiçbir işin olmaması.

tamamen boş olmak, deniz kenarı olur veya şehir içi farketmez. boş olmak iyidir..

bu arada tam üç kere boş ol boş ol boş ol dedim... arada imam nikahlı eşimi de silkelemiş oldum yakamdan. vakit kazandım! yihu

yaşasın multitasking
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cumartesi sabahı alarmı saat 8 'e kurarsın . Gece geç yatmışsındır , sabah 8 de lülülü öter , bir of çekersin şimdi kim kalkcak dercesine . Sonra günün cumartesi olduğu aklına gelir , alarmı kapatıp kafanı yastığa koyarsın . İşte o zevki hiçbir şeye değişemem .

bu dediğini her tatil günü yapıp sapıkça mutluluk duyan biriyim (normalde 6:35 de kalkıyorum hefta içi hergün ^^ )
Sosyal ağlarda paylaş

kışın sabah saat 6-7 arası güneşin yeni doğduğu vakitler

hava deli kapalı olacak ama güneş de doğmaya çalışıyo olacak. en önemlisi yağmur yağıcak. ben sıkıca giyinip evden çıkıcam. gezicem.
bi de sigara içicem. düşüncelere falan dalıcam. belki vapura binicem.

bundan güzeli yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bi halaoğlu var yurtdışında; memlekete gelince mutlaka beni görür, birlikte 1-2 gün geçiririz. Gelirken bana 3 şişe 18 yıllık chivas regal ve bir kutu cohiba esplendidos getirir. Öyle karşı karşıya oturur fiskileri yudumlar, puroları tellendiririz. Hoşuma gider o anlar.

hayır lan beleş viski ve puroyla ilgisi yok, halaoğluyla birlikte büyüdük biz. okula birlikte gittik, bacak kadar boyumuza bakmadan ilkokulda aynı kıza aşık olduk kavga ettik falan filan.

ama şimdi dikkat ettim de, öyle keyfini süreceğim bi aktivite sahibi değilim. demek ki hayatımda bu eksikmiş, başlığı açan arkadaşa teşekkür ederim bunu anlamamı sağladığı için hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...