Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fifa 2008

xaty

Öne çıkan mesajlar

İlginçtir ki konu açılmamış.

Oyuna kariyer modu eklemişler, adamınızı yaratıp takıma sokup maçta size verilen görevleri yaparak experience kazanıyor ve lvl atlıyorsunuz. lvl atladıkça gelen puanlarla da yeteneklerinizi geliştiriyorsunuz. hoş bir özellik olmasına rağmen bence bir çok eksiği var, daha hoş olabilirmiş. mesela istediğimiz takıma direk girebiliyoruz. başında ufak bir test yapıp her takıma giremesek, başarımıza göre bazı takımlara girebilsek. sonra gelişince gelen tekliflerle başka takımlara gitsek daha güzel olurdu. ayrıca var mı bilmiorm da milli takım teklifi veya başka bir takıma transfer teklifi olmalı. şimdilik böyle bişey olmadı ama olduğunu sanmıyorum.

oyunda gördüğüm büyük bir eksik de pc'de oynarken klavyenin yetersiz kalması. trick stick ile şunu şunu yap diyor ama klavyede hangi tuş neye yarıyor söylemiyor veya klavye için özel bir seçenek sunmamışlar. o da kötü olmuş.

diğer oynayan arkadaşların fikirleri neler?

(bir de interactive lig olayı falan güzel gibi görünüyor da orjinal istiyor tabi ki :))
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu da 2007 gibi klavyeyle oynanmıyor. Şerefsizler çevirmemiişler ki adam gibi. Çalım atılmıyor trick stick olmadan. Sorna işte 2 tuşuna bas şunu yap diyor ama hala bulamadım o 2 tuşunu. Gamepadsiz oynanabilecek oyun bekliyorum. Yani bilgisayardaki futbol oyunlarının kral ıolan FİFA en azından bilgisayar için ayrı yapabilirdi konsoldan klavyeye uyumsuz bir şekilde aktarmak yerine :(
Sosyal ağlarda paylaş

bişe sorcam fifa 08 i indirdim netten zipden çikardim bi sürü uzantısı 001,002,003 olan dosya var bir adet de uzantısı .sfv olan dosya var,bide şöle yazıyor:

Installation Information:

Just extract the archives and burn/mount with your favorite software.
Install, when asked for serial enter: xx
Copy our crack from DVD to game dir overwriting the old then play.

Şimdi ben bu dosyaları dvd ye yazsam nolcak? Sonra nasıl kuracam,bilen varsa agalar yazrdım pilis ^^
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Just extract the archives and burn/mount with your favorite software.
Install, when asked for serial enter: xx
Copy our crack from DVD to game dir overwriting the old then play.

Arşivleri bir klasöre çıkart diyor 1.
Kur,Siğdiğ key istediğinde ordaki XX i yazacağn,
Sonra o ekibin crack ini o klasörden kopyalayıp oyunu kurduğun yere yapıştırıcan.
Bitti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...