Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unofficial 2.3 Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Ya zaten warlocklara karşı oynarken kendimi onların deneme tahtası gibi hissediyorum. Karşılık verme şansı falan yok. Bütün skilleri dogru kullanıp kontrolü bana geçirmeden öldürebilecek mi öldüremeyecek mi? İnsanları en çok uyuz eden bu sanırım. Kendinizi mob gibi hissettiriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Herkesin yakındığı şeyler var tabi de, sanmıyorum bi oyunda pvp dengesi olacağını ya. Az değil 8 class var (di mi? ) . Hangi birine tutturucan abi. Abiltyleri tek tek ellerinden alsan bu sefer sıkıcı diyeceksin. Warlockun sadece Shadow bolt atması, warriorun heroic strike koyması fln gibi. Bayar yani. Çok ability, dengesizlik oluyor. Her patchte şu arena yüzünden bi değişiklik gelmesinden bıktım. Ulan bi patch geliyor, tüm arena sistemi alt üst oluyor. Blizzard bence şu class forumları ve pvp forumlarını kapasın. Kafamız rahatlasın akü.
Sosyal ağlarda paylaş

9 class var :) 8 tane de ırç. Gerçi 10 oldu dimi expansionla birlikte.

Whine olayı anca sims falan gibi oyunlarda olmaz. Ben o kadar büyütülecek bişey göremiyorum, her imba denen sınıfın kombonun bi antisi var.

Forumları kaparsa müşteri ilişkileri olayını kotaramaz blizz, adamlar resmen oyuncu kitlesini yönetip yönlendiriyorlar. Oyunu bırakıp gidicez topiklerini çok gördük, şimdiye kadar kimse bi yere gitmedi. Yok furor everquestte hybrid sınıflara karşı oturma eylemiş başlatmış, yok bütün druidler topluca hesaplarını kapatacakmış. Forum entrikaları baydı ama şimdi bak paladin forumlarına herkes sus pus yenilikleri görünce. Mangle maim falan ilk geldiğinde druidlerde öyleydi.

Blizz sürekli birşeyler değiştirerek ortamı hareketlendiriyor, içerik üretmese de insanlara yeni birşey geleceğine dair umut veriyor. Hep pazarlama stratejisi bunlar. Dışardan bakınca belki başarısız görünebilir ama satış ve üyelik rakamları bunun tersini söylüyor.

[ Mesaj 04 Ekim 2007, Perşembe - 03:49 tarihinde, axedice tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

lol gördüm bile

pvp dengesi dingil blizz'in dingil oyununda zaten olmaz kalgan gibi limonata tezgahı işlettirilmeyecek tipleri tasarımcıların başına getirirsen, üstüne de bütün oyunu everquest tadında boss öldürmece üzerine kurarsan.

said:
her imba denen sınıfın kombonun bi antisi var

evet o yüzden flavor of the month olayının .oku çıkmış halde, eskiden bu kadar değildi. yapılan değişikliği 3 ay sonra geri alıyorlar. 2 yıl boyunca istenen şeyleri durduk yerde veriyorlar. hooop havadan iniyor oyunun dengesini bozacak bufflar ve insanlar farkında ama blizz farkında değil. (mi acaba? yoksa bu buff/nerf kısır döngüsüyle mi para kırdıklarını farkettiler?) tbc'yi övüyordum önceden ama iyice cılkını çıkardılar işin, bu kadar saçmalamıyorlardı.

ben şahsen oyunu bırakmış haldeyim ama doggy ve gallarn diye bir warrior arkadaş var onlara healer lazım arena takımında. haram zıkkım olsun blizz'e diyorum geçiyorum, bir daha da mmo'larını oynamam zaten. mis gibi warhammer geliyor işte onun bekliyorum.

paladinlerin de çoğu salak zaten ne istediklerini bilmiyorlar, o yüzden blizz'de de helal süt emmiş biri paladin oynamadığından sürünüyoruz. şaşı köre yol tarif ediyor. tam o eski fangtooth videosu gibi durum.

tarih tekerrürden ibaretmiş:

böyle warcraft 3'de armor sistemi ne kaddar, ne kaddar salakçaydı, paticik'te yermiştim hayli. fanboylar "yok efendim olur mu, blizz'den çok mu bileceksin sen?" dediler geçtiler. adamlar expansion'da bütün armor sistemini değiştirdi, benim önerdiğime benzer yaptılar.

paladin revizyon yaması vardı 1.10 muydu 1.09 muydu neydi. o çıkarken retri için spell dmg statının öne çıkarılmasının yanlışlığını her yerde söyledim oyun içi dahil. tabii sadece ben değil aklı başında başka paladinler de söyledi. ne oluyor şimdi, blizz'de tasarımcı diye maaş alan angutlar bütün spell dmg olayını kaldırıyor. daha tonla olay var böyle.

alın size blizztard.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam 04 Ekim 2007, Perşembe - 06:38 tarihinde demis ki:
İdare edemem axedice! İDARE EDEMEM!!
:P

said:
(mi acaba? yoksa bu buff/nerf kısır döngüsüyle mi para kırdıklarını farkettiler?)
Buna katılıyorum işte. Ama bunda büyütülecek bi olay göremiyorum. En azından retri specleyip bakın dpsde ilk üçe girdim heleloo diye gezen paladinler var şu an bile, biz feralda son talentın shapeshift manasını düşürdüğü, innervate in yine talentla alındığı günleri biliriz.

Aynı Yaman gibisiniz siz de, blizz idare edicen diyince ağlıyorsunuz ama akşam yemeğine saldırıyorsunuz ehah.
Sosyal ağlarda paylaş

feral druidler için BC öncesi ne vardıki zaten? kocaman bir hiç ! item yok, birkere 2 ay furor bugıyla gezdik hangi klas 2 ay resmen buglı dolaştı ?(telnti verdiğiniz halde çalışmıyordu) BC ile feral itemleri geldi olay dengelendi Arkadaşın dediği gibi innervate restonun 31. talentiydi, innervate ya 6 min CD si olan magenin talentsiz tuluntsuz aldığı basit şey !, bende BWL deki ejderden düşen epik Druid trinketi almıştım Druid olduğumdan ne yapıyordu biliyormusunuz ? Sepeshiftingin mana kostunu sıfırlıyordu oda kullanırsanız ohannes yani warlocka öküz gibi dmg, priste heal .... bilmemne druide sepeshift manası sıfırlamaca blizin uzun süre Druidden anladığı buydu işte...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet ya , TBC öncesi yeni açılan bir realmda warlock açmıştım. 10 tane lvl 60 warlocktan birisydim. Guild serverın en iyi guildiydi (Kel'Thuzad kesilmişti diğer serverlarda, bunlar BWL ye başlayacaktı :P) tek warlock bendim. Hatta expansion'da isterseniz paladin rollayayım demiştim. Yok saçmalama kim warlock oynar yoksa fln diyordu ;o
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...