Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Opera Browser 9.5

GERGE

Öne çıkan mesajlar

terbiyesizleşme. düzgün link vermeyi bile beceremiyorsun diyelim o zaman.

ayrıca;

# 21 (sets of) extensions require advanced customization or are only partially available,
# 38 (sets of) extensions are not available at all in Opera,
# 4 extensions are Firefox specific.

bu eklentiler lazım olsa ne yapacaksın operada?

[ Mesaj 22 Eylül 2007, Cumartesi - 14:23 tarihinde, PrudenT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

kısır döngü gibi ya, bi kaç ay sonra gene kavga çıkacak opera firefox diye..
ya isteyen istediğini kullansın.. firefox beni daha çok çekiyor. görünümü falan begenmedim. sevmediği bazı şeyleri vardı her ne kadar kaldırılabiliyor olsa da. ne güzel alışmışım, bi daha uğraşmak istemem başka bişeyle.
Sosyal ağlarda paylaş

hahahaha, inanamıyorum, kavga çıkartan ben mişim, rofl derler adama,

yahu, "opera 9.5 deneme sürümü çıktı" topiğine gelip, "opera'dan cacık olmaz, boşverin deneme sürümünü felan, get firefox" diyen ben miyim?
değilim, demek ki bir kavga varsa bile başlatan ben değilim.

broken link felan da vermedim efendim.
zahmet edip gidip
http://my.opera.com/Rijk/blog/2006/07/04/top-150-popular-firefox-extensions-and-opera
linkine bakarsan,
zaten düzgün linkin
http://my.opera.com/Rijk/homes/blog/extensions.html
olarak verildiğini görürsünüz.
Sosyal ağlarda paylaş

e linke girip onla mı uğraşalım, suç düzgün link vermeyen sende mi, bulamayan bizde mi burada?

bu link kırık değil mi şimdi? ee kırık?
http://files.myopera.com/Rijk/blog/extensions.html

olay bu topic değil sadece, her ff kelimesi geçtiğinde sayfalarca döktürüyorsun bone, senin dışındaki herkes kabul ediyor bunu.

[ Mesaj 22 Eylül 2007, Cumartesi - 14:48 tarihinde, PrudenT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

her opera kelimesi geçince de "beceremiyorum ben, get firefox" denilmesi suç değil de,
karşılığında "opera'nın özellikleri firefox'tan daha iyi" açıklaması yapan ben mi suçluyum?

komik olmayın lütfen, battıkça batıyorsunuz farkında değilsiniz.

opera'nın deneme sürümü çıktığı söylenen topicte opera'ya boş diyorsanız, tabii karşılığında bir savunma gelecektir, anormal değil.

"linki SEN kırık verdin" diyorsunuz da,
linki "BEN" kırık vermedim.
zahmet edip siteye baksanız zaten linkin bu şekilde olduğunu görürsünüz.
"SEEN"lik bir durum yok, komik olmayın.

hem link kırık değil,
"Forbidden

You don't have permission to access /Rijk/blog/extensions.html on this server."
diyor, bu onun kırık olduğunu göstermez, sadece "access"inize "permission" olmadığını gösterir.

ikinci verdiğim linkten girin işte alla alla.

"sen link veremiyorsun" diye beni suçlayıp sonra da "herşeyde kavga çıkartıyorsun" demeyin, kargalar bile güler, hatta gülüyorlar, gülecekler de.
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci verdiğin linkten gireceksek, "alın bundan girin, ondan girilmiyor" denir, "linke girmeyi beceremiyorsunuz" denmez bone. ayrıca her opera konusu geçtiğinde hiç de böyle bir şey olmuyor, sadece bu topicte olmuş. ayrıca olsa bile şaka mahiyetinde gülücükler içinde oluyor, senin gibi fantastik tavırlarla değil. her şeyi bu kadar aşırı ciddiye alman beni güldürüyor açıkçası. bir "c" harfi için bile bu kadar olay çıkarabilen bir insansın zaten.

[ Mesaj 22 Eylül 2007, Cumartesi - 15:00 tarihinde, PrudenT tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bi dandik browser için birbirinizi kırayın gelin dost olun, bilgisayarınız hayatınız olmasın asdasfasd

bende ayıp olmasın diye maxthon2 bile var ama opera hakaten eziyo hepsini, nedense mouse un oku hep ona gidiyo

yeni versiyonda daha hızlı ve daha az ram yediğinden, daha da çok kullanışlı olduğundan bile bahsediyo, zaten en az ram yiyen de opera ydı:P hiç kastırmadı, romiyo ydu, can tarla domatesiydi ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...