Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kingdom Reborn

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu yeni bir ultima oyunu değil. Var olan Ultima Online'ın arayüzünü ve grafiklerini yeniliyorlar sadece. Yani okadar link var,adres var.. Girin Ultimanın kendi web sitesine,zaten screen shotlarda görüceksiniz. Okusanız biraz yazılıp çizilenleri, biraz bakınsanız zaten herşeyi bulursunuz. Bukadar hazırcı olmayın yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Kingdom reborn'u denemek için bilgisayarıma kurdum, bir 5 dakika falan oynadım ve çıkıp 2D ye döndüm.Modellemeler yeterince sıcak gelmedi, bilgisayarımı da gereğinden fazla kastırdıgını düşündüm.Hele de binek olarak kullandıgım beetle'ın yeni tipi iyice itici geldi bana.Belki bir süre daha oynasam bana çekici gelecek tarafları da olabilir ama yine de yeterince tatmin olabileceğimi sanmıyorum.Halbuki ben de heyecanla beklemiştim çıkmasını.,
KR oynamak için Mondain's Legacy ile açtığın hesabın yeterli.Sadece KR'yi kur ve kullanıcı imsin ile şifreni yazarak gir oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

wow'u bıraktım bir süredir oynamıyorum ama içim içimi yiyor bi mmorpg oynamıyorum diye. ultima çok uzun zaman önce oynamıştım (6sene fln oldu sanırım) Kingdom Reborn trial fln görünce heveslendim bi deniyim beyenirsem osi'de oynarım diye... ama o ne trialmış. 3 tane link vermiş sitesinden hepsi birbirinden berbat çekemedim kaç gündür... saç baş yoldurdu. varmı acep başka yerden download?
Sosyal ağlarda paylaş

kingdom reborn anladığım kadarıyla bi patch dimi? dediğin paketi alınca sonuçta istersem eski istersem yeni grafikleri seçebilcem dimi?
açıkçası kingdom reborn un grafik yaması beni uo'yu tekrar görmeye iten tekşey. o yüzden indiriyorum şu anda. beyenmezsem heralde başlamam. fileplanet'tada varmış dosyası bu arada. benim durumumda olanlar ordan indirebilir :) uoherald.com da verdiği 3 linktende dL ederken resume etme seçeneği vermiyordu... saçmalık :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Çektim kurdum girdim oynadım, ancak soyle bir sorunum vardı. Serverların listesi karşıma geldiginde dumur oldum çünkü listede en düşük latency 200 ping civarinda iken ortalama %50 loss gösteriyordu. ( belkide Telekomun o zamanki yurtdışı çıkışlarında sorun vardı ). O sekilde Atlantic serverına girip oynamaya calıstım.

Grafikler olarak gayet iyi ufak tefek animasyon hataları olsada AOS daki gibi berbat bir 3D olayindan baya uzaktalar. Bunun yanında interface in dagılımı standartlaşma yolunda olan bütün mmorpg ler ile hemen hemen aynı özellikleri taşıyor. XML ile yapılıp LUA dili kullanılmış olmasından arayüzü istedigimiz gibi modifiye edebilecegimizi umuyorum ( Bkz: WOW,Lotro,.. )

Bilmiyorum KR den önceki dönemlerde ne kadar ayrıntı vardı ama şu an girip gordugum ayrıntılar UO nun diger mmolarla beraber tam bir mmorpg özelliklerine sahip oldugunu gösteriyor. Kısacası bekledigimin aksine iyi sonuc aldım ben bide lag olmasa :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Bende buyuk bır hevesle aldım cd sını hatta laptop ta full cozunurluk oynayamam dıye bılgısayarı bıle yenıledım yeni bir başlangıc eskı yıllarda 2d den aldıgım tadı burdan surdurrum demıstım ama osıye gırdım bırde ne gorıyım ıstege baglı ıstıyen aynı serverde kıngdom reborn ıle oynuyor ıstıyen 2d ıle yanı aynı dunyada hem 2d clıent hemde kr var boyle sacmalık olabılırmı bır kere kr ıle oynayan bır playerın 2d lıyı pvp de kesme sansı yok denecek kadar az (en az bır 4 5 ay ıcın kesınlıkle 0) macro denen sey gordugum kadarıyla kalkmıs varolanıda ben kullanamadım (kı 2001 yılından berı kopamadım su oyundan)...Freeshard buldum orda gırdım ordada aynı durum ıstıyen 2d ıstıyen kr bu oyunun tutulması ıcın herkesın 0 eşit şartlar altında ve sadece kr ile oynanan serverda olması gerekıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
arkadaşlar benim yaşım küçük olduğundan henüz osi de oynayamıyorum. ama oside ki gelişmeleride elimden geldiince takip ediyorum. bir çok forumda uokr nin iğrenç olduğu söylenmekte. hatta 2d nin grafikleri daha güzel diyenlerde war. benim görmüş olduğum görüntülere göre oldukça güzel. yoksa sadece bize gösterilen kısmımı güzel? yani kısacası uokr nin grafikleri nasıl ve gelecek vadediyorlar mı? bir sorum daha olucak, osi deki toplam player sayısı ne kadar?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Yokmu arkadaşlar oynayan? :/
14 günlük free trial 'im bitti ama Europa'da oynuyorum ve serverin boşluğundan şikayetçiyim ve sırf bu nedenle kredi kartından para yatırmıyorum.. Az kişi olan bir serverda oynamak istemiyorum..

Ayrıca, Europa'da kaç kişi online olduguna nereden bakabiliyoruz? (bakabiliyorsak)
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...