Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kingdom Reborn

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

apache selam eder öperim öncelikle ;)

atmosferi kaybetmeyecekler bence çünkü bu 2d-3d karışımı grafikleri düşünmüşler, direk 3d olsaydı belki kaybedebilirlerdi. zaten açıklamalarında o atmosferi kaybetmemek adına böyle bir yola başvurduklarını söylemişlerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Beta testi için bir davetiye geldi, 2,5gb civarı bir downloaddan sonra Kingdom Reborn'u kendi gözlerimle görme şansına kavuşmuş oldum :) Oyun hakikaten etkileyici bir hal almış,Yeni arayüz eski uocuların çok hoşuna gidecek. Arayüz modern mmolara benzetilmeye çalışılmış ki buda çok iyi kotarılmış. Şu ana kadar tek kötü izlenimim,clientın eski 3d clienta göre performans olarak daha iyi olduğı halde,eski clienta göre hantal kalması. Tabi son haline kadar çok ciddi değişimler geçirektir,ozamana kadar ne hale gelir bilemiyorum.. Birde dikkatimi çeken en önemli problem Kingdom Reborn ile Log in olduğunuzda ciddi bir lag probleminin başlaması. Bunuda yine betaya bağlıyorum. Ama final release'de hala böyle devam ederse,ozaman bir çok kişi performans nedeniyle eski client ile oynamaya devam edebilir.

Başka Betada olanlar varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...