Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TikkyCemal ideolojisi

_TaYFo_

Öne çıkan mesajlar

TikkyCemal'in %100 fake bir account olduğunu düşünüyorum. Eğer fake bir accont değil de %100 oricınıl bir bireyse o zaman kendisinin bayağı bir sorunu var demektir.

Kendisinin açmış olduğu başlıklardan yola çıkarak, cinsel sorunları olan, normal yaşamda kızlar ile iletişime geçemeyen ve bunu sanal dünyada sürdürmeye çalışan (yerine göre eşcinsel eğilimler gösteren), fiziksel hatta ve hatta ruhsal kompleksli birisi olduğu aşikardır. En kısa sürede paticiğe üye alımlarının açılmasını ve bir psikiyatristin patiye üye olarak TikkyCemal'i rehabilite etmesi gerektiğini düşünüyorum...

Tikky'den seçmeler:

[spo]» Hiç bir kızla çıkmamış olmak mı daha kötüdür, çıkıp da terkedilmek mi ?
» Iki tane fıstık gibi turist gelip size ev var mı diye sorsa ne yaparsınız?
» ilk öpüşmeniz ?
» Aynı sınıfta olduğun kızla çıkmak iyi mi kötü mü?
» aranızda estetikli veya estetik yaptırmayı düşünenler varmı ve düşünceler ?
» para için cinsel hayattan vazgeçermisiniz ?
» asılan hıyar bi kızdan nasıl kurtulunur ?
» Yonja Açılmıyor
» sevgilinizin eşcinsel olduğunu öğrenirseniz naparsınız ?
» dünyadaki en yakısıklı teknik direktörler
» Tikilere niye düşmansınız[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

@Rewendor

Hmmm, Superman manşetlerde, çünkü haberlerini Clark Kent yapıyor, Spider-Man manşetlerde, çünkü fotolarını Peter Parker çekiyor... Tikicemal manşetlerde çünkü topicini ??? açıyor... Tesadüf mü acaba :)

Aynen Rewendor , aynen :)

Bunu yazmam gerek ama durumu başka bişi anlatamaz :

Artık kim fake kim değil , hiç bilmiyorum. Herkes birbirini suçluyor ve kimsenin kimseye güveni kalmadı. Buradan kurtulabilecek miyiz , bilmiyorum. Çok soğuk ve üşüyorum

The Thing 2 : Pati Zone filminden...

[ Mesaj 13 Eylül 2007, Perşembe - 14:22 tarihinde, Akuma_Blade tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...