Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crysis

Batilc

Öne çıkan mesajlar

tükenecek hepsi rahatlayın. ben böle bi 1 ay falan bekleyeceğim fiyatı da 20-30 ytl olabileceği bi zamana kadar bile bekleyebilirim. çünkü benim pc acmıcak biliorum euha yeni pc modunu da bekliyeceğim. yani kısaca bekliyeceğim. beklerim ben hep öle severim beklemeyi. kafayı yedim tamam =)
Sosyal ağlarda paylaş

yok mu ki 13 saat üzerinde olan oyun? o zaman ben yanlış hatırlıyorum ya da zaman kavramım birbirine girmiş. ama günde 3 saat kadar oynayarak 1 haftada bitirdiğim oyunlar hatırlar gibiyim :S
hatta yanlış hatırlamıyosam resident evil 4'ü 36 saatte bitirmiştim oynama süresi olarak. :S
Sosyal ağlarda paylaş

Benim için 48 saat falan olacak oyunun süresi heralde, her hangi bir düşman gördüm mü stealth'i açıp sürünmeye başlıyorum, teker teker alıyorum adamları.

Hem aksiyonu kaldırmıyor makina. Bi kere bir adama speed ile koşup boğazından yakaliim dedim, adam uçurum kenarındaydı, koştum, tam tutucam takıldı hafif makina, bi geldi aşağı uçuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

oper said:
yok mu ki 13 saat üzerinde olan oyun? o zaman ben yanlış hatırlıyorum ya da zaman kavramım birbirine girmiş. ama günde 3 saat kadar oynayarak 1 haftada bitirdiğim oyunlar hatırlar gibiyim :S
hatta yanlış hatırlamıyosam resident evil 4'ü 36 saatte bitirmiştim oynama süresi olarak. :S

Ben Resident Evil'i 19 saatte bitirmiştim sen bi 26 saat oynarsın heralde Crysis'i :P.HL2'yi bile 8 saatte bitirdim.Episode'lar 3.5 saat sürdü.(1-2)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...