Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crysis

Batilc

Öne çıkan mesajlar

p4 3.02 1.5gb ram ve 256 mb radeon x500 ile oynuyorum.Bütün ayarlar low'da(zaten default ayar gibi bişey değştirimiyor , sanırsam kartın Pixel Shader 2.0'dan yüksek desteklememesi yüzünden bunun daha 3.0'ı var 4.0'ı var:D)Gerçekten bu ayarlarda grafikler Farcry'dan beter ama fps derseniz 40-50 devamlı gerçi bu grafiklerle oyun anca hikayesi için falan oynanmaya başlıyor ki Crysis için bu kel alaka olur:D...Şöyle 8600gts ayarı bi kartla drx9.0 için akıcılık sağlanır diye düşünüyorum medium ayarlarda tabi 2 gb ram fix olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

Tweak sitelerini araştırdım,şöyle ki;
DX10'a özel olmayan bazı ekstra özellikleri açabiliyorsunuz ama tam anlamıyla DX10'daki Very High olmuyor ama high'ın üzerine getirmiş oluyorsunuz

Kaynak:
Koroush Ghazi said:
Obviously you can't actually force DX10 in XP in any way, it's impossible, but yes Very High does implement something extremely close to Very High in Vista, visually it looks much the same. Some of the more subtle shader effects are different as you move around the game world, and the FPS is also higher in XP than Vista, which is a bonus for XP users.

EDIT:CrySis için hazırlanan Forceware 169.01 beta sürmünden sonra 169.04 beta sürümü de yayınlandı.
Sosyal ağlarda paylaş

adam karsılastırmalı ss leri koymustu da bana aradaki fark cok az gibi geldi...

bu arada beta driverları kullandınız mı ? ben hic cekmedim artıs falan oluyor mu ? 169.01'i cekenlerin bir kısmı oyun daha cok yavasladı dedi, bazılarında direk grafik hataları olmus her taraf mavi falan...
Sosyal ağlarda paylaş

SLI desteği yoktu 169.01'de bu da SLI'lı sistemlerde performans düşmesine neden oluyordu, ama169.04'ün akıbetini bilemiyorum.DX 10 ile DX9 crysis için fark büyük değil ama bazı özelliklerde donanım desteği istiyor bu arada bu XP'de DX10 gibi algılanmış bazıları tarafından DX9 "Very High"'ı için DX10 donanım desteği gerekmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

8600 gtsim dx10 modunda gayet kötü bir performans verse de dx9 modunda 1280x1024 çözünürlükte, high-medium karışımı ayarlarla rahat oyanabiliyor. oyun da güzel olmuş, lostu özlediğimden midir nedir ada ortamı çok hoşuma gitti, düşmanların yapay zekası da güzel, çatışmalar zevkli geçiyor. demoyu da güzel bitirmişler, merak ediyor insan devamını. çıksa da yesek artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun çatışma sistemini pek beğenmedim ama ne olursa olsun oyun çok atmosferik ,karakterlerin yüz dokuları bu güne kadar gelmiş geçmiş en iyileri(korelilerde pek detay yok ama amerikan askerlerinin yüzleri çok detaylı)Orange Box la birlikte 120 ytl'yi aşmazlarsa sepete atıyorum ^^Ama bir sorum olacak 16 kasım çıkış tarihi araldan bunu Aralık'ta falan anca çıkarmasını bekliyorum peki elektronik - müzik marketleri herhangi bir oyunu aral getirdiği zaman(günü gününe, en fazla 1 gün kayma ile) getirebiliyorlarmı?(İnternetten alışveriş yapmak istemiyorum.)
Sosyal ağlarda paylaş

Demo'da elde edemediğimiz silahları, araçları(mini atom bombası atan tank,elde taşımalık tac launcher gibi abartı şeyler var[mp betada oynamayanlar bakabilir] ayrıca bir uzaylıda eklemişler oyuna editoru kullanarak merak edenler buradan değiştirilmiş haritayı indirebilirler.

EDIT:Bu haritada evleri yok edebiliyorsunuz.(demonun orjinal versiyonunda yoktu galiba tam hatırlamıyorum)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...