Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızları anlamak

Sensible

Öne çıkan mesajlar

Evet yine enteresan bir kız meselesiyle karşınızdayım.
Önceki kız arkadaşımı soracak olursanız sizin dedikleriniz doğru çıktı,kızın poposu kalktı ve bitti kısa bir süre önce.

Şimdi gelelim yeni kıza. Bu kız kurstan(dı).
Olaylar şöyle gelişti:
Bu kız kursu bırakmıştı,ben de msn'ine çevrimdışı msj attım nerelerdesin ara beni falan diye.
Kız beni aradı.Azıcık muhabbet ettik,bir süre sonra geri döneceğini falan söyledi.
Ertesi gün mesaj attım "naber" gibilerinden. Ertesi gün kız bana çağrı bıraktı,aradım ben de onu. Yine konuştuk biraz,dün arayamadım falan filan bişiler dedi.
Daha sonraları ben aradım bunu hep. Telefonu böyle mutlu bir şekilde güle oynaya açıyordu. Neyse 5.konuşma falandı sanırım,dışarda görüşmek istediğimi söyledim. Bunu söyledikten sonra aramızda şu konuşma geçti:

+Neden? (çok kesin bir şekilde ve inanılmaz bir refleksle söyledi,ben daha cümlemi bitirmemiştim)
-nasıl neden?
+Bilmeeeem :) (birkaç kez söyledi bunu,klasik naz)
-ne demek şimdi bu? :)
+Kursta görürsün işte gelicem zaten(Buna çok şaşırdım anlam veremedim,biraz da sinir oldum sanırım)
(daha sonra bişeyler saçmaladık(saçmaladı))
-Eh iyi madem sen bilirsin
+(sessiz)
Daha sonra ben kapatmaya çalıştım telefonu,düzgün cevap vermedim,soğuklaştım falan ama kız inatla konuşmayı devam ettimeye çalıştı. Birsürü konu açtı,diğer arkadaşlar hakkında konuştu falan.
Sinirliydim,fırsatını bulunca "peki baybaaay" deyip kapattım,o da 2 kere baybay 1 kere görüşürüz dedi. (çok detaylı anlatıyorum dimi:))

Ben bu konuşmalardan hiçbişi anlamadım. Zaten anlamadığım için unuttuğum şeyler falan var,tamamı bu kadar değil,önceki konuşmalar falan da çok tuhaftı. Redd mi etti başka bişi mi demek istedi feleğim şaştı.
Neyse efenim,ben buna ertesi gün çağrı bıraktım,cevap vermedi. Aradım,açmadı. Bidaha aradım,meşgule çevirdi.
"ne hata yaptıysam kusruma bakma,iyi bak kendine" diye mesaj attım. Kız bana cevap vermesin mi "yok canım ya kusra bakma annemelrleyim konuşamıyorum" diye.
Sonra ben bunu ertesi gün tekrar aradım,açmadı. Mesaj attım müsait olunca ara diye.
Yine cevap vermeyince "amaan bana ne seninle mi uğraşıcam" dedim içimden,telefon numarasını falan da silmiştim.
Aradan 15-20 gün falan geçmiştir heralde. Dün bir mesaj gelmesin mi!
"Naber napiosun cnm" diyor mesajda.
Normal cevap verdim,o da bana cevap verdi "kusra bakma telefonda sorun çıktı arayamadım" falan dedi ben yemedim ama yemiş gibi yaptım ve yine cnm var cümlede. Bi cevap daha verdim,o da bana verdi ve yine canımlı yazmış. Ben bunu aramadım. Aradan 30 dakika geçti,kız beni aradı.
İşte naber napiosun falan normal muhabbet,konuşuyor. Arayamadım falan filan diyor. 5 dakika falan konuştuk,fazla uzatmadım "tamam ben şimdi kapatıyorum,seni ararım arada bir oldu mu dedim,yine baybaylar falan yaptı kapadık.
Bugün sınava girdi msj attım yine nası geçti falan diye,o da bana cevap verdi ve ilginçtir ki yine canım falan yazmış.

Şimdi benim kafam çok karşışık.
Ya bu ne dengesiz bir kız böyle? Hiçbirşey anlamadım. Benimle buluşmadı(bidaha sormadım) ama konuşuyor ve canımlı ifade kullanıyor. Ya bizim aramızda bişi geçmedi ki sadece 1 kere yalnız kaldık o da minibüsteydi. Bu bana ne cnm diyip duruyor? Hayır kötü bişi değil de madem böyle, neden buluşmuyor? Ve neden hala benimle konuşuyor? Benimle konuşmasına rağmen neden soruma olumlu ve kesin bir cevap vermedi? Ondan sonra arayınca neden açmadı? Neden yalan söyledi telefonda sorun vardı diye? 20 gün sonra neden durduk yerde beni aradı? Niye aramızda birşey geçmemesine rağmen cnmlı ifade kullanıyor? Bu kız hasta mı?
Ve neden sürekli bana "napiosun" sorusunu soruyor?

Birşey anladıysam arap olayım. Acaba ben bu kızın peşinden gitsem mi biraz,kendi haline mi bıraksam?
Birileri bir çözüm getirsin.

Ps: BonePart'dan özel ilgi bekliyorum adam anlıyor vallahi :)
Vanille de kız gözüyle bir baksın olaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçi kimlerin cevap vereceği önceden ısmarlanmış ama yine de yazayım kabalık olmazsa.

Önce şaşıcak bişey yok kızın davranışı gayet normal, çok var bunlardan. Önerim telefonda gezelim tozalım falan gibi şeyler sorma. Madem kursta görebiliyosun yüz yüze daha ikna edici olursun. Baktın kız yanaşmıyo çok ta kasma. Bence kıza 2 kere sormak uygundur gel şuraya gidelim burda gezelim gibilerinden. 2 kere olmaz derse bi daha sallanmaz o kız. aktifablet doktrini diyelim buna da =)
Sosyal ağlarda paylaş

biraz sinirin bozulabilir biraz sonra yazacaklarıma, bozulmayabilir de :)

said:
Şimdi gelelim yeni kıza. Bu kız kurstan(dı).
Olaylar şöyle gelişti:
Bu kız kursu bırakmıştı,ben de msn'ine çevrimdışı msj attım nerelerdesin ara beni falan diye.
Kız beni aradı.Azıcık muhabbet ettik,bir süre sonra geri döneceğini falan söyledi.
Ertesi gün mesaj attım "naber" gibilerinden. Ertesi gün kız bana çağrı bıraktı,aradım ben de onu. Yine konuştuk biraz,dün arayamadım falan filan bişiler dedi.
Daha sonraları ben aradım bunu hep. Telefonu böyle mutlu bir şekilde güle oynaya açıyordu. Neyse 5.konuşma falandı sanırım,dışarda görüşmek istediğimi söyledim. Bunu söyledikten sonra aramızda şu konuşma geçti:

+Neden? (çok kesin bir şekilde ve inanılmaz bir refleksle söyledi,ben daha cümlemi bitirmemiştim)
-nasıl neden?
+Bilmeeeem :) (birkaç kez söyledi bunu,klasik naz)
-ne demek şimdi bu? :)
+Kursta görürsün işte gelicem zaten(Buna çok şaşırdım anlam veremedim,biraz da sinir oldum sanırım)
(daha sonra bişeyler saçmaladık(saçmaladı))
-Eh iyi madem sen bilirsin
+(sessiz)
Daha sonra ben kapatmaya çalıştım telefonu,düzgün cevap vermedim,soğuklaştım falan ama kız inatla konuşmayı devam ettimeye çalıştı. Birsürü konu açtı,diğer arkadaşlar hakkında konuştu falan.
Sinirliydim,fırsatını bulunca "peki baybaaay" deyip kapattım,o da 2 kere baybay 1 kere görüşürüz dedi. (çok detaylı anlatıyorum dimi:))

bu sıralarda kız senden hoşlanma potansiyeline sahip ancak senin bu ilgini beklemiyormuş, çabuk süren girişkenliğin karşısında şaşkınlıkla beraber naza vurmuş, biraz daha zorlasan bir parça koparırmışsın gibi geldi ama yerinde bitirmişsin ilk seansı iyi olmuş.

said:
Ben bu konuşmalardan hiçbişi anlamadım. Zaten anlamadığım için unuttuğum şeyler falan var,tamamı bu kadar değil,önceki konuşmalar falan da çok tuhaftı. Redd mi etti başka bişi mi demek istedi feleğim şaştı.
Neyse efenim,ben buna ertesi gün çağrı bıraktım,cevap vermedi. Aradım,açmadı. Bidaha aradım,meşgule çevirdi.
"ne hata yaptıysam kusruma bakma,iyi bak kendine" diye mesaj attım.

atar yapmışsın iyi olmamış. baktın aramadı etmedi, sabırsızlık yapma bırak kendi haline nasıl olsa döneceği varsa döner. reddetmemiş hayır.

said:
Kız bana cevap vermesin mi "yok canım ya kusra bakma annemelrleyim konuşamıyorum" diye.
Sonra ben bunu ertesi gün tekrar aradım,açmadı. Mesaj attım müsait olunca ara diye.
Yine cevap vermeyince "amaan bana ne seninle mi uğraşıcam" dedim içimden,telefon numarasını falan da silmiştim.

bu sıralar biraz kafası karışıkmış hatunun, sanırsam hoşlandığı başka biri varmış veya eski sevgilisini/hoşlandığı kişiyi/alakasız birini görmüş fln olabilir orasını bilemem

said:
Aradan 15-20 gün falan geçmiştir heralde. Dün bir mesaj gelmesin mi!
"Naber napiosun cnm" diyor mesajda.
Normal cevap verdim,o da bana cevap verdi "kusra bakma telefonda sorun çıktı arayamadım" falan dedi ben yemedim ama yemiş gibi yaptım ve yine cnm var cümlede.

kesin birşey söylemeyeyim ama sanırım aklındaki veya hayatındaki bişi sona ermiş ve sana dönmüş bu süreden sonra. klasik dönüş palavrasını da sıkıştırmış, dediğim gibi belki bir sevgilisi/hoşlandığı kişi vardı ama sona erdi bu durum, ardından aa ariym sensible ı demiş.

said:
Bi cevap daha verdim,o da bana verdi ve yine canımlı yazmış. Ben bunu aramadım. Aradan 30 dakika geçti,kız beni aradı.
İşte naber napiosun falan normal muhabbet,konuşuyor. Arayamadım falan filan diyor. 5 dakika falan konuştuk,fazla uzatmadım "tamam ben şimdi kapatıyorum,seni ararım arada bir oldu mu dedim,yine baybaylar falan yaptı kapadık.
Bugün sınava girdi msj attım yine nası geçti falan diye,o da bana cevap verdi ve ilginçtir ki yine canım falan yazmış.

cnmlı msjları pek takma derim ben sana, samimiyet göstergesi olmakla birlikte yakın zamanda aşkmlı msjlara dönüşmezse "ama ben seni arkadaşım olarak görüyorum" türevi şeyler duyabilirsin

said:
Şimdi benim kafam çok karşışık.
Ya bu ne dengesiz bir kız böyle? Hiçbirşey anlamadım. Benimle buluşmadı(bidaha sormadım) ama konuşuyor ve canımlı ifade kullanıyor. Ya bizim aramızda bişi geçmedi ki sadece 1 kere yalnız kaldık o da minibüsteydi. Bu bana ne cnm diyip duruyor? Hayır kötü bişi değil de madem böyle, neden buluşmuyor? Ve neden hala benimle konuşuyor? Benimle konuşmasına rağmen neden soruma olumlu ve kesin bir cevap vermedi? Ondan sonra arayınca neden açmadı? Neden yalan söyledi telefonda sorun vardı diye? 20 gün sonra neden durduk yerde beni aradı? Niye aramızda birşey geçmemesine rağmen cnmlı ifade kullanıyor? Bu kız hasta mı?
Ve neden sürekli bana "napiosun" sorusunu soruyor?

Birşey anladıysam arap olayım. Acaba ben bu kızın peşinden gitsem mi biraz,kendi haline mi bıraksam?
Birileri bir çözüm getirsin.

istersen peşine düşersin, ama yüzyüze olmadan dışarı çıkalım da buluşalım da bişiler yapalım tarzı tekliflerde bulunma bence telefondan veya msn den. hatun kişi biriyle birlikte değilken 5-6 kişi aklındadır, bizden pek farkı yok aslında. istersen kendi haline bırakırsın ama hoşlanıyorsan pek bi sonuç alamazsın bu durumdan, arkadaş olarak kalabilirsiniz.

kişisel tavsiyem başka denizlere yelken aç, pek bi hayır gelmez gibi bundan. ama ağzın iyi laf yapıyorsa da kaçırma bi denemeye bak, sonra üzülürsün.
Sosyal ağlarda paylaş

vazgeçme ama peşine düşme..kızda potansiyel varmış da çok çabuk atlamışsın malesef o da aman bi dur ya moduna girmiş..soğuk davranma ama sıcak da davranma..o sana ne kadar sıcaksa sen de o kadar ol fazlası olma biraz azı olabilirsin.o canım diyorsa sen de de..sonunda olaylar gelişir zaten..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya normalde takılmam canım lafına da o kadar saf değilim yani
Ama bu kız nasıl diyeyim ciddiyeti biraz fazla kaçmış bir kız, biraz da baskı altında yetişmiş,annesinden çok korkuyor.
Birkaç aydır tanıyorum öyle canımlı konuşmuyor.
Ama yine de yanılıyor da olabilirim yani sizin de haklılık payınız var.
Sosyal ağlarda paylaş

Sürekli canım diyen kızdan iş olmaz, hayatında 10 erkek varsa 9una canım diyordur büyük ihtimalle. Hatta 5 dk önce tanıştığı birisine de canım diyecektir. Bazı insanlar için canım vs. gibi kelimeler bizim hacı, usta vs. gibi kelimeler sarf ettiğimiz kadar basitçe sarfedilebiliyor. O yüzden canımdan anlam çıkartmaya pek çalışmayın.

Ha bir de bir kız tipi var, önce senden hoşlanır, sonra sen çabuk davranmazsan sıkılır, sen hah oldu bu iş dediğinde de çekip gider.

Bence herşeyden anlam çıkartmakla ince eleyip sık dokumakla uğraşma. Bırak ne olcaksa olsun. Kendisi bilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...