Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızları anlamak

Sensible

Öne çıkan mesajlar

canım diyo cunku ıstedıgı gıbı kıvırabılır
senı arıyo cunku yedeğe cekme olayı + ilgi gormek
kursta yuzune bakma , sallama kesınlıkle tut kendını. kıc ustu oturdugunu farkedıp senın uzerıne dusmezse bende dopum. ha zaten desekı gel senınle bıseylere başlıyalım , sana garantısını verıyorum bunu yapan kızdan hayır gelmez.

sen yeter kı havlamaya başlama , o sana gelıcek
altın kural= kaçan kovalanır
Sosyal ağlarda paylaş

Evet dediğin gibi yapacağım da,kızla kursa görüşmüyoruz yani hatta 3 aydır falan görmedim hiç kızı.
Olsa güzel olur da,olmasa da oturup ağlayacak değilim,hele bu yıl okuyacağım bölümdeki hatunları gördükten sonra... (bi kırmızı saçlı vardı of of.Yardım ettim sınavda,sonlardan girmeyi başarmış ehehe)

[ Mesaj 22 Ağustos 2007, Çarşamba - 22:12 tarihinde, Sensible tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada gelişmeleri aktarayım :P
Kızın üstüne düşmeye karar verdim.
Emaleth'in dediğine daha çok güveniyorum o da bir karşı cins ne de olsa :)
İlgi göstereyim bakayım ne olacak
1 ay zamanı var
1 ay sonunda gelmezse kırmızı saçlı dilbere kaptırır beni

[ Mesaj 24 Ağustos 2007, Cuma - 22:53 tarihinde, Sensible tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ne bu arayış onu anlamıyorum? hani ben kendimi o kızın yerine koyuyorum*, ego patlagı birisi olsaydım bile sen böyle, bu şekilde üstüme gelsen, abuk subuk senin erkek benim kadın olduğumu belirtip bişiler yaşayalım mı tarzı konuşsan ilişkimi keserdim heralde seninle.

bana normal bir arkadaşlıkmış gibi geldi, canımdı cicimdi.. olur böyle şeyler. gerçekten bişiler yaşamak istiyorsan samimiyeti kurmadan önce karşındakinin karakterini tanı, bi adım öne geç. ona göre davranırsın. realizm ftw!!!111

*not: erkeğim, yanlış anlaşılmasın.

[ Mesaj 25 Ağustos 2007, Cumartesi - 08:14 tarihinde, Sacros tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...