Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

(Paşa Paşa ) Kasımpaşa- Beşiktaş =pazar 21.45=

Passanger

Öne çıkan mesajlar

deli vedat var amigoları..
adam bildiğiniz deli çok komik biri.
hasta fenerli ama kasımpaşada oturuyo... kasımpaşa takımı ztn fenerli gibi bişey. aziz yıldırım kasımpaşaya neden bilmiyorum ama arka çıkıyo diye duydum lakin büyük ihtimal sallamasyon bi duyumdu.

iyi olan kazasın ya
Sosyal ağlarda paylaş

Bursa tarzı bir intikam maçıymış bu TRT1'de Stadyum'da söylediler şimdi :) 43 yıl önce son maçta BJK 2-0 yenmiş ve Kasımpaşa küme düşmüş.43 yıldır ilk defa Süper Lige çıktılar ve BJK maçı :)

85'te atarlar,BJK yenilir diyorum ben.Gerçi BJK çok fazla atak yapmaya başlamış vs. ama kontradan yerler şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

bi taraftar kendi takımının 9 kişi kalmasını ister mi?

burak ve ibrahim akın varsa o takımda ister!

bu adamların tez zamanda takımdan uzaklaşmasını diliyorum.

maça gelirsek yine 2 serdar+tello iyiydi. geçen sene nobreye top gelmiyor dedik. bu maçta serdar özkanın 2 güzel ortasında güzel vurdu biri çizgideki adamın ayağından diğeri direkten döndü

bobo sakatken kasımpaşayı zorlanarak yenersin ama clde bi şansın olmaz. yönetime bundan iyi uyarı olamaz.

herkes yabancılarıyla kazanıyor bizim 1 yabancı hakkımız boş, 2 yabancımız kulübede oturdu bütün maç.

geçen seneyle karşılaştırılması gereken başka birşey hep tek farklı kazanırken bizim kalecimiz, defansımız maçın adamı olurdu, artık bastıran taraf ve az pozisyon veren taraf biz oluyoruz. lig için yeterli tabi ama cl için?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...