Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D&D 4th Edition çıkıyo sanki

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:
helm'i öldürdük falan diyo bunlar yazık çok heves etmişler ama olmamış. on üzerinden sıfır verdim.

Tyr ve Helm, Tymora`ya karşı savaşırlar. Tyr, Helm`i öldürür. İnanılışa göre bunu Cyric`in organize ettiği düşünülür. House of Triad (Tyr - Ilmater - Torm`dan oluşan tanrı birliği) bozulur ve Ilmater buradaki domaini terkederek Sune`un yanına Brightwater`a taşınır.

www.rpcraft.com'dan alıntıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

far realm 3.0 dan kalma.hatta prc ı filan vardı.

Lancelion said:
Ardeth said:
helm'i öldürdük falan diyo bunlar yazık çok heves etmişler ama olmamış. on üzerinden sıfır verdim.

Tyr ve Helm, Tymora`ya karşı savaşırlar. Tyr, Helm`i öldürür. İnanılışa göre bunu Cyric`in organize ettiği düşünülür. House of Triad (Tyr - Ilmater - Torm`dan oluşan tanrı birliği) bozulur ve Ilmater buradaki domaini terkederek Sune`un yanına Brightwater`a taşınır.

www.rpcraft.com'dan alıntıdır.

tymora için düello yapıyolarda.hikaye biraz daha uzun. bazı yanları doğru olsada biraz sallamasyon olmuş temeli.GHotR da vardı sanırım tamamı.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:
Sune şimdi Ilmateri makyajla bir güzel yeniden yaratır sonra metroseksüel Ilmater çıkar gelir karşımıza.

Of düşünmesi bile başımı ağrıttı

Abi. Adam Sune'un yanına taşınıyo. Bi daha düşün. Ohş. Ben olsam ben de bozarım yani triadı nedir.

Bide druidler kaldırılmadı, daha sonra çıkacak kitaplarla gelicek druid monk falan. Daha fazla nasıl kitap satabiliriz diye baya bi kafa yormuşlar. Gerçi bana ne, kotalı internet kullananlar düşünsün hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
frcs i beklemek lazım evet ama races of faerun vs vs gibi kitaplar çıkmayacağı için çok büyük bir detay eksikliği olacak FR için, insider ile kapatabilirler mi bilmiyorum açıkçası.
last mythal serisini okuyorum tam beklediğim gibi fflar geri döndü retreat felan bitti hatta 100 yılda baya bi realmshaking olay oldu ama 2 tane kitapla ne kadar detay olur bilemicem.
Bu kadar mmo çıktıktan sonra daha sağlam bir şekilde tekrar girecektir mmo işine wizards ama ne kadar güzel olur bilmiyorum.
Conan çok yavan geliyor şu an mesela wowdaki apartma da olsa mevcut olan lore dan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sistemde eski sorcererın olmasına imkan yoktu zaten.

büyü sayısı değil büyü olayı değişti.wow daki gibi artık.fighter bi bilmemne strike alıyo lvl atlayınca sende fireball alıyosun.

FR filan bizim bildiğimiz anlamda bitti. FR adı altında yeni bi dünya çıkaracaklar.ondada "dünya tehlikeli,şehirler points of light olacak" diyolardı.mmo lardaki gibi yani biraz :P

ben eberrondan korkuyorum.eberron güzel çıkış yaptı.noir bi dünya yarattılar.bazı maceraları hakkaten çok güzeldi. yanlız sonlara doğru biraz klasik dnd yle kendi havası arasında kalmıştı.eberron a kendini geliştirmesi için gereken özgürlüğü vermiyecek gibi bunlar.

bioware da kendi sistemini kullanıcak zaten artık.ben uğraşmam 4th la.hiç ilgimi çekmedi açıkcası.
Sosyal ağlarda paylaş

TSR'ya kafam girsin.

Adamlar Eberron eberron diye kafayı yediler. Diğer tüm settingsleri gözden çıkarmışlar.
Üzüldüm.
2e zamanlarını özledim.

said:
Classic D&D: Known World | Blackmoor | Hollow World
Advanced D&D: Dragonlance | Forgotten Realms | Greyhawk | Kara-Tur
AD&D 2nd Edition: Al-Qadim | Birthright | Council of Wyrms | Dark Sun | Dragonlance | Forgotten Realms | Greyhawk | Jakandor | Lankhmar | Masque of the Red Death | Maztica | Mystara | Planescape | Ravenloft | Red Steel/Savage Coast | Spelljammer
D&D 3rd Edition: Dragonlance | Eberron | Forgotten Realms | Ghostwalk | Greyhawk | Kingdoms of Kalamar | Rokugan
4th Edition: Eberron | Forgotten Realms
Sosyal ağlarda paylaş

3 ve 3.5 bile rahatsız ediciydi benim için 4de iyice mahvetmişler bence. büyüler ve yeteneklere cooldown vermişler şaka gibi rezil etmişler ve bilgisayar oyunu lezzetine iyice yaklaştırmışlar. umudum vardı açıkcası belki 3de yaptıkları hataları düzeltirler diye ama olmadı. napalım 2ye devam kolay kolayda THACO hesabını bırakabileceğimi sanmıyorum zira.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...