Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

D&D 4th Edition çıkıyo sanki

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
ilk lvl da fazla hp vermeleri iyi de sonraki lvl larda zar atmıyo muyuz yaw?sabit mi verilen hp?

atakları pek sevmedim ama bakalım...sistemin tamamını görmeden yorum yapmanın anlamı yok.

sling niye ya? :P bi sürü silah varken neden sling? :P

said:
Artful Dodger: You gain a bonus to AC equal to your Charisma modifier against opportunity attacks.

nea?... :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bayağıdır almıyordum.Core set halinde satarlarsa alırım. 3 kitap bir arada süper oluyor.

Üstteki cümleyi yazdıktan 2 dk sonra amazon.com'dan kitaplara baktım. BU NEDİR YA BU NEDİR AÇIKLAR MISINIZ. 1996 yılının grafik teknikleri ile üretilmiş gibi. 3rd edition ve 3,5 lar buna basar abi.

Bu ne ya çocuk oyuncağı gibi. Öh be kardeşim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
White Wolf tan enteresan kampanya

said:
Each graduate will receive a free copy of the award-winning Exalted Second Edition core book, and in return we ask they send us their old copy of the Dungeons & Dragons Revised Third Edition (3.5) Players Guide.

eh pazarlama açısından fena değil ama sondaki dokundurmayı beğenmedim. millet 4 th u görmeden 3.5 kitaplarını elden çıkarır mı bilmem. wotc un böyle bişe yapması lazımdı aslında 3.5 zamanında.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
We're offering you an opportunity to break out of the Dungeons & Dragons cycle, and graduate to a new kind of fantasy game. We’re confident that once you step up and experience Exalted's world of epic fantasy and larger-than-life heroes, you won't ever want to search another 10 x 10 room again.

Why play a rehash of the same old game, when you could be exploring Epic Fantasy Re-Imagined all summer?

Tam 4th ed. çıktığı sırada vereceklermiş kitabı. İyi de bu yasal mı şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

yasal.

wotc nin yapması lazımdı dedim ama monte cook un anlattığı bi 3.5 hikayesi vardır.

bunlar 3. ed. çıkarken parti veriyolar.şirket büyüklerinden ikisi cook a yaklaşıp "müjde,hani senin 3 e giremeyen bazı fikirlerin vardı ya onları yakında kullanıcaz." diyolar.cook "nasıl yaw.kitap çıktı işte" filan diyo.bunlarda "yakında 3.5 ed. çıkarcaz" deyince monte cook "oha ayıptır" deyip wotc la bozuşuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...