Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş- şhrieff 21,00

Passanger

Öne çıkan mesajlar

boboooo bobooooo bobooooo bobooooo

abi tek üzüntüm önümüzdeki sezon izleyemeyecek oluşum şu adamı. hatta bu devre arasında bile gidebilir. 13-14 milyon € kazandıracak bize. sevinemiyorum ama. keşke gitmese.

zürih daha basit olacak orası kesin. en azından çinli gibi defans yapmayacaklar. yüzüm güldü bu skordan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Bobo'nun henüz gideceğini sanmıyorum. Daha çok eksiği var. 90 dk oynayacak durumda değildi geçen seneyi göz önüne alırsak. Kondisyon eksikliği mi başka bişey mi bilmem de 90dk sahada kalınca etkisiz oluyodu.

Bir de çok göze batmıyor maçta

Ama kumaşı sağlam, belli, 2-3 seneye çok şey yapar iyi para kazandırır
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş resmen 3-0 önde başladı maça

ilk maç 1-0 dı. bu maç adamlar iyi oynuyodu hop gereksiz bi kırmızı kart rakip 10 kişi. birde üstüne adamların oyun stili bouzlunca saldırmaları gerkeiren boş yere debelenince.
olan oldu 3-0

önümüzdeki maç isviçre şampiyonu. bana göre çok zor maç . bakalım ne olucak
Sosyal ağlarda paylaş

of fakirliğe bak.memleketinde bi işe yaramayan adamın avrupada ne işi olcak anlamadım ben bi avrupa başarısıdır gidiyo.allahtan futbolda da 5. dünya ülkesi değiliz cimbom sağolsun da siz ülke puanına bişey yapmadınız yani hiç kasmayın kendinizi kanıtlamaya.ben fener beşiktaştan iyi demiyorum sadece o kadar sevinmeyin yani yendiğiniz takım şerif be.maç olmasa adını duymam.he tabi bi laf sokma çabasıdır fenerden kötüsü varmış bilmemne.fenerle beşiktaşı kıyaslamaya lüzum yok kim iyi kim değil biliyo zaten herkes

[ Mesaj 09 Ağustos 2007, Perşembe - 14:31 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

kusura bakmayın da ikisi de bir bok değil o yüzden kıyaslamaya gerek yok lorrotar haklısın.

Ne Beşiktaş ne de Fenerbahçe şuana kadar Avrupa'da bize ne getirdi ? Şampiyonlar Ligine kalan şampiyonumuz elemelerden geçiyor.Bu mu ödül ?

Ha derseniz BJK zamanında şunu yapmış,şuraya gitmiş,Avrupa'da şu başarısı var,Fener'in şu başarısı var vs. vs. konuşun.

Peki o zamanlardaki başarıların bugün ki takıma ne katkısı var ?

"0"

O yüzden geçmişe değil geleceğe bakmaya özen gösterelim.Rakip her şekilde rakiptir köy takımı da olsa büyük kulüpte olsa galibiyet gerektiren maçlardır bunlar ülkemiz için.Alınan galibiyetle veya yenilgiye takımlar,taraftar birbirine destek olacağına daha da saldırıyor.Bunun adını da taraftarlık koyuyor...

Gelişmemiz lazım,bunları aşmamış lazım.

[ Mesaj 09 Ağustos 2007, Perşembe - 15:21 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hayır tamam işte bende onu diyorum.avrupada bi bok değiliz kabul ee.avrupa yoksa kıyaslama yurtiçi olcak sanırım.ee bak bakalım yurtiçine.şimdi millet çullanır lorrotar konu dağıtıyon bilmemnede benim mesajım gayette sheriff bjk ile ilgilibi yorumdu adam araya laf soktu

[ Mesaj 09 Ağustos 2007, Perşembe - 15:32 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

New Castle (ingiltere)
Mallorca (İspanya)
E. Frankfurt (Almanya)
Palermo (İtalya)

takımlarının bulunduğu gruptan çıktı.

Fenerbahçe avrupa'da GS'ye oranla tabi ki başarısız ve tecrübesiz ama tecrübe kazandığını ve yavaş yavaş iyi oynamaya başladığını da kimse inkar edemez.

Ama rica ediyorum buraya gelip de Beşiktaş avurpa fatihidir ayakları yapmayın. Beşiktaş'da avrupada en az FB kadar başarısız bir takımdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaybettiğinden çok kazanan tek takımımız TS , şimdi Trabzon mu Avrupa fatihi diyelim?

Bakın , belli kriterlere uymuyorsanız , 50 cente muhtaç olmuşsanız , isim haklarınızı bile sattıysanız kimseye kendiniz Avrupa fatihi olarak yedirmeye çalışmayın.İleriye bakmak en iyisi.

Heyt be Fenerim kim tutar seni!

[ Mesaj 09 Ağustos 2007, Perşembe - 17:39 tarihinde, Akuma_Blade tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...