Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2008

Aragorn

Öne çıkan mesajlar

Mumu BJK oyuncuları GS ve FB'ye göre daha geri planda tamam da, forvete haksızlık etmişsin. Higuain duman etti benim oyunda ligi, adamı almaya çalışıyorum bırakmıyolar da. GS zaten mali açıdan çok kötü. Giderek para kaybediyo.

Bir de bende şöyle bir problem oldu yaşayan var mı başka?

Oyunu uzun süre oynayınca (2-3 saat ve üzeri) aşırı yavaşlıyor hani bastığınız linkleri açtığınız menüleri falan çok geç algılıyor, çıktıktan sonra bilgisayar bile yavaşlıyor, en sonunda da "sanal bellek değeri çok düşük" uyarısı geliyor. Reset atmadan adam olmuyor bilgisayar.

Bilgisayar AMD 2500 + 1024 Ram

Oyunu Large database Türkiye ligi (2,1,süper 3 lig) açtım.
Sosyal ağlarda paylaş

bahsettiğin sorun bende olmadı hiç rewendor.gerçi gs nin bütçesini hakkında dediklerine gönülden katılıyorum.transfer bütçesini bile kullanmadığım halde şubat ayı sonunda -2 m euro içerde kulüp bütçesi.tamamen gerçek yapmışlar bu sefer oyunu eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

e beşiktaş çok mu farklı? 2m transfer bütçesi ile başlıyor. ayrıca higuain ortalığı duman etmiş rewendor ama, kesinliklo bobo ondan daha iyi bi oyuncu bu oyunda.

ikiside kazma ama. vagner love u alabilmek için urağşıyorum alırsam akarım ligde.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk sezonu bitirdim galatasaray ile ve şaka gibi bir sonuç ahah
[spo] [/spo]

uğur yıldırım felaket oynuyor g.antepte.herif 35 küsür gol attı yok böyle birşey.ayrıyetten türkiye kupasında yarı finalde bunları elemesem onu da alacaktı ibneler.gerçi ben aldım ama şampiyonluk daha önemliydi =p

ha bir de bonusumuz var tabiki, biraz balla aldık finali itiraf etmeliyim.

[spo] [/spo]

uefa tsl ye göre daha kolaydı açıkçası.tsl biraz abartı geldi bana.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeBuffAndHeal, 22 Ekim 2007, Pazartesi - 19:22 tarihinde demis ki:

indirdiğinde .mds uzantılı dosya yok muydu ?
http://glamdring.se/files/Ogo.2007.10.22.18.23.33.mds

indirdiğin klasöre koy deamon'la yükle

[ Mesaj 22 Ekim 2007, Pazartesi - 19:24 tarihinde, DeBuffAndHeal tarafından güncellenmiştir ]

bende de mds yoktu allah razı olsun :P
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundaki bi bug mı desem oyuncuyu oyundan koparmamak için yapılan bişey mi desem

oftaşla küme düştüm ilk sene ikinci sene playofflara kaldım türkiye kupasında gruplarda elendim

1-Oyun playoff dinlemeden ben ve kiralık oyuncuların kontratı bitti diye kovdu
2-Oftaştan marsilyaya geçebilen ilk teknik adam oldum
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bilmiyorum, oyunu easyde falan açtım diyeceğim bilmesem.

İlk sezonumda Erciyes ile 16k civarı bi bütçe ile iki oyuncu -murat sözkesen ile bülent üçüncü- kattım kadroya, biraz taktik.

Sonuç, fikstür bitmeden altı maç önce ilan edilen şampiyonluk, 2. ligde kalma parolasının baya baya değişmesi.

Bakalım 1.Lig de n'olacak, kalan 2k € bütçe ile kaç yabancı alabileceğim sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

TSL'de 1. sezon yeni bitti GS'le

Şampiyon oldum FB'le aramda 2 puan fark var... BJK 4-5. sıralarda kaldı.

Ama Türkiye kupasında grupları bile geçemedim diye hala sınırdayım.

UEFA'da grupları geçtim, sonrasında fiorentina geldi 2-1 ve 2-0 lık skorlarla elendim.

Nonda'yı yolladım, Bouzid de gelişmiyo satsam satılmıyo atsam atılmıyo kaldı elde...

Yabancı alırım 2 tane, biri kaleci olur süper olur diye hevesle 2. sezonu beklerken gele gele 1.9 milyon dolarlık transfer bütçesi geldi elime topu topu. Kimseyi alamıyorum.

Allahtan Gökhan Ünal'ı düşürdüm beleşe.

Duruma göre 4-2(MC)-3(AMR AMC AML)-1 ya da 4-3-1-2 oynuyorum.

Genel olarak bakarsak Aykut daha iyi gibi Orkun'a göre genelde. Ama yine de kötü kaleci acilen kaleci lazım bana. Lincoln çok iyi. Yılın oyuncusu seçildi zaten

Taraftar transfer bekliyoruz diye tutturdu ama para yok. Kaldım dımdızlak. Jefferson'u almaya çalışıyorum TS'den ama TS de vermiyo onu.

Para olsa Emre Belözoğlunu alcam. Bi nabız yokladım. "Aa gelirim GS'Ye zaten burda mutsuzum" dedi, Newcastle da "olabilir tabii gelin bi teklifle düşünürüz" dedi, ardından Emre Newcastle'ın yeni kontrat teklifini reddetti. Ama işte para yok ki sorayım.
Sosyal ağlarda paylaş

1. sezon bitti 2. sezondayım. Ufak tefek notlar:

- TSL Gerçekten çok zor. GS kadrosunda da sıkıntılar var

- Türk kaleci yok, yabancılar da pahalı. Durum sakat

- Türk takımlarında, özellikle GS'de ciddi mali problemler var. sezon başı anca 1.9milyon dolar para alabildim transfer için. Hiç kullanmadan kendiliinden yarısını geri aldı yönetim ihtiyacımız var diyip. Daha sonda 2.1 milyon dolara çıktı anca. Transfersiz gidiyorum

- 3 büyüklerle, özellikle GS'le oynuyosanız Gökhan Ünal'ı kaçırmayın, kayseriyle yenilemiyo sözleşme ve yeterince bastırırsanız size geliyor.

- Lincoln yılın oyuncusu seçildi. AMC oynatınca 15 gol attı ligde. Ama zırt pırt kart görüyor.

- Takımda huzursuzluklar var. Volkan Yaman, Linderoth vs, "Hasan Şaş'ı sevmiyoruz" diyorlar.

- Tuncay oyuna rezil başlıyo ama baya sağlam gelişiyor. Dünya yıldızı olmasa da Avrupa kupaları için sağlam oluyor, tavsiye ederim.

- 3 büyüklerle oynarsanız sürekli koltuğunuz sallantıda. En ufak kötü skorda hemen tepenize biniyor yönetim. Süper kupayı kaybettim diye anında tehlike sınırına girdim.

- Özgürcan'a dikkat, baya sağlam oluyor gelişince.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...