Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2008

Aragorn

Öne çıkan mesajlar

yahu sistem managerzone falan gibi yerlerle aynı sistem işte. üstüne para ödenecek aylık olarak. ayrıca da ildiğimiz fm arayüzünü kullanacak. para vermeye değecek birşey olmadığı kesin bence. ligde Ananıspor, Babanıspor, oramakomaburamakospor falan gibi takımlar görmeye başlayınca baygınlık geçiririz toptan.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten cok bisey olmasına gerek yok aslında , güncellesinler doğru düzgün, 2007 gayet güzeldi.2006 2007 arasında boyları falan eklemişlerdi. su haberleri daha detaylı yapmalarını istyiorum artık ben.hep aynı yorum secenekleri, hep aynı seyler.mesela friendly ler için de haber cıksın, kose yazısıyla elestirsin medya vs
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye ligindeki 3 büyük takımlar 10 yıl sonra kümeye oynuyordu her seferinde (nedense özellikle bjk hatta fm07 de ilk sezonda küme düşmekten zor kurtarmıştı) türkiyedeki küçük takımlarada fazla önem verilmiyordu yabancı takımları bilmiyorum umarım bu oyunda düzeltirler biraz

[ Mesaj 05 Ağustos 2007, Pazar - 19:56 tarihinde, cado tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

türkiye liginde oyunu ilk aldığımda bir kere oynadım oda galatasaray'la. Öyle bir yapmışlari galatasaray'ı 1 tane transfere ihtiyacı yok. Oyunun en iyi alt yapıyı galatasaray'a yapmışlar zaten younth traning'ine baktığınızda görürsünüz.
1 sezon transfersiz 1. oldum e 2 sene oldu gene transfere gerek yok 3. sezon oldu dahada güclendi kadro . Başlarım dedim böyle takıma :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
masticore cevabını aldın mı bilemiyorum konuyu tamamen okumadım ama senin o dediğin gelişmeme sorunu adamın potential abilitysinin olmamasından kaynaklanır. FM 2007de teamwork/workrate'i 20 20 olup da diğer özelikleri yalan olan ve potansiyeli 130 olan adamlar falan var. Onlardandır o. Hiç gelişmez onlar. Ama potansiyeli çok olanlar iyi antreman taktiği verirsen çatır çatır gelişir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cado 05 Ağustos 2007, Pazar - 19:55 tarihinde demis ki:
türkiye ligindeki 3 büyük takımlar 10 yıl sonra kümeye oynuyordu her seferinde (nedense özellikle bjk hatta fm07 de ilk sezonda küme düşmekten zor kurtarmıştı) türkiyedeki küçük takımlarada fazla önem verilmiyordu yabancı takımları bilmiyorum umarım bu oyunda düzeltirler biraz

benim de ilk sezonumda arsenal küme düştü. oyun dengesiz aslında. yani iyi oyuncular iyi oynuyor genelde ama adamların özel yetenekleri olduğunu algılayabilmeli bu oyun. iyi oyuncu her maç 5 gol atınca iyi oyuncu olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

oyuncuda açık açık yazan hiç bi özellik göstermez oyuncunu ne kadar gelişeceğini. potential ability diye bişey var. biri de demiş yukarda. görmek için ya genie scout diye bi program var onu indirin ya da alacağınız adama bi scout gönderip report card hazırlatın ordaki bilgiler çok faydalı oluyor. özellikle oyununu weaknessi neymiş onlara çok bakmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca;

Minimum – Windows XP/Vista. 1.2Ghz Processor. 256MB Ram. DirectX8.1 compatible sound card. 4xCD Rom drive, 1024x768 32Bit display. 750MB HD space. MS compatible mouse & keyboard.

Recommended – Windows XP/Vista. AMD or Intel Dual Core 2.2Ghz processor. 1GB Ram. DirectX8.1 compatible sound card. 4xCD Rom drive, 1024x768 32Bit display. 750MB HD space. MS compatible mouse & keyboard.

30 eylülde de demosu çıkacakmış. ayrıca hiç özellik yok diyosunuz. ben FM 2007nin maç motorunu ve AI yi hiç beğenmemiştim mesela, onları düzelteceklerini açıklamışlar. ayrıca save/load olayı ve maç içi taktik ekranı daha hızlı olacak denmiş. daha bi sürü oyunu direk etkilemicek ama sonuçta oyun zevkini artıracak özellik geliştirilmiş. sigames.comda yazıyo hepsi.
Sosyal ağlarda paylaş

her yeni oyun açtığımda beşiktaştaki oyuncu özellikleri değişik değişik çıkıyodu, ben buna tilt oluyodum. diğer takımlarla dikkatimi çekmedi hiç, belki ünlü takımlarda olmuyodur. ama delgado bi açıyorum çok hızlı 18 pace, bi açıyorum 8 pace ama creativity falan yüksek böle. çok salak çok.
Sosyal ağlarda paylaş

çok da değil aslında. yine abilitylere bakarsan +- 7 8 filan oynuyo ki çok da bişey farketmiyo. ayrıca potential ve current abilitysi ne oyuncular biliyorum ( şimdi efendim burda isim zikredip de kimseyi töhmet altında bırakmak istemem), sahaya çıktığında dökülüyor. önemli olan mevkisine göre 3 4 önemli özellik var. onlara odaklanmak. ayrıca yine sahada verim alınmak istenen oyuncunun kişiliği inanılmaz özellik. mesela bi AMC vardı ( isim vermiyim yine ) adam Ronaldinho kadar iyi gözüküyo. hem teknik hem mental özellik açısından ama kişiliği unsporting. bi çıkarıyorum sahaya 3 maçta bi kırmızı kart, bi sürü sarı kart görüyor. maça asılmıyor filan. kişilik de çok önemli yani. GS FB BJK oynarken filan kaliteli olmayan ama ambitious oyuncular kullanırsanız mükemmel sonuçlara ulaşırsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

çıktı demo, 2 demo şekli var:

Vanilla Demo 103 MB (İngiltere-İskoçya quickstart, yüzler falan yok):

Vanilla Demo Download

Strawberry Demo 523 MB (İngiltere, İskoçya, Portekiz, İspanya, İtalya, Fransa, Brezilya, İsveç, Norveç, Finlandiya, Danimarka quickstart):

Strawberry Demo Download

Direkt link, şimdi indiriyorum Strawberry, 250-300kb/sn arası seyrediyor. Bakalım nasıl :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...