Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2008

Aragorn

Öne çıkan mesajlar

Lancelion said:
teamtalk'ta paso olumlu konuşacaksın işte, olay nedir ki anlayamadım sdf.

Yok valla, ben GS'le oynarken BJK'ya 3-0 yenik girdim devre arasına, o sırada da ligde namalup liderdim, CL şampiyonu falan olmuştum bi önceki sezon ve hayvan gibi kadro farkı vardı benden yana.

Tuttum verdim veriştirdim naptıınızı sanıyonuz lan diye bağırdım çağırdım kızdım, çat 6-3 aldım maçı eheh :)

Öyle oldu bayağı örnek maçım. Ama maç da çok önemli. Tutup barcelonaya takım yenilirken takıma kızıp napıyonuz lan dersen 10 tane daa yersin tabi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:
Quel-Thul said:
yeni sezona başlayacam fm de bana eglenceli güzel kadrolu bi takım önerebilirmisiniz?

öyle inter, barcelona falan olmasın, daha orta halli takımlar pls

kayserierciyes ftw türkiye 2.liginde.

onun dışında hull city falan da eğlendirebilir.

Lancelion sen Erciyesi çıkardım çok rahat şekilde demiştin. Kaç tane transfer yaptın ve kimler ? Bir şansımı deneyim ben de:D
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahceyle 4-1-2-1-2 yi azicik degistirerek harikalar yaratiyorum :D ama bana carlosun sol kanattan yardirdigi gibi, sag kanattan yardiran ama bir o kadar da iyi defans yapan bir defans lazim, parasi onemli degil(seklimi koyarim)

bu arada bu taktikle skorlarim:
fenerbahce 5-0 besiktas
galatasaray 0-3 fenerbahce
roma 1-3 fenerbahce
fenerbahce 3-3 arsenal
fenerbahce 3-2 schalke
fenerbahce 1-1 kasimpasa (DSfdsfs)
Sosyal ağlarda paylaş

Luinir said:
Lancelion said:
Quel-Thul said:
yeni sezona başlayacam fm de bana eglenceli güzel kadrolu bi takım önerebilirmisiniz?

öyle inter, barcelona falan olmasın, daha orta halli takımlar pls

kayserierciyes ftw türkiye 2.liginde.

onun dışında hull city falan da eğlendirebilir.

Lancelion sen Erciyesi çıkardım çok rahat şekilde demiştin. Kaç tane transfer yaptın ve kimler ? Bir şansımı deneyim ben de:D

valla free olanlardan özelliklerine dikkat ede ede 2-3 kişi aldım, bi de ünyespordan murat sözkesen ile boluspordan bi' tane defans almıştım.

2-3 yenilgi ile kapadım seneyi de, 3-4-3 ofansif oynayarak hemde fsd.

şimdi 1.ligde düşmemeye oynuyorum, o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Vinicius Pacheco

Flamengo'da oynuyor,4.8 milyon dolar değerinde ama verilen her parayı sonuna kadar hak ediyor.Ben oyunda bunu geç fark ettim ve 13 milyon dolara alabilmiştim ama verdiğim tüm paraya değmişti,geldiği ilk 6 haftada 7 gol 3 asist yapmıştı vs.

Ayrıca bunların yanında bir kaç tavsiyede daha bulunayım,bunlar ucuza alınabilecek adamlar;

Aaritalo (herkes biliyor gerçi :) )

Özer Hurmacı (bunu da biliyor buradaki herkes hehe,sağ kanatta harika işler yapıyor,bir ara ben AMC oynatıyordum ve orada da harikalar yaratmıştı)

İbrahim Kaş (biraz zamanla gerçekten harika bir defans oyuncusuna dönüşüyor)

Leonardo (shaktardaki leo,ilerleyen yıllarda oyunun en iyi defanslarından biri oluyor.)

Bilal Kısa (geldiğinde zaten iyi oynuyor ama geliştikçe sol kanatta çok iyi oynuyor,Ankaraspor'da Özer'le birlikte)

Ayrıca TR'deki yabancı adamlardan Risp ve Promise Isaac'te gerçekten harika işler yapıyorlar,paranızı düşünmeden verebilirsiniz.De Nigris'te duruma göre idare eder.

Orta bütçeli oyuncularda da Serdar Taşçı'yı önerebilirim,Stuttgart'da.Çok gelişiyor,geldiğinde de güzel oynuyor,genç.

Bir kaç adam daha buldum ama denemedeyim şuan,4 sezonluk save dosyamı sildim yeniden lig açtım BJK ile,adam keşfetmeye çalışmaktan bütçeyi öyle zora soktuk ki adam alamıyordum daha hehe :)

edit:
Şunu da diyelim,Vinicius Pacheco her oyunda gözükmüyor,mesela 8 kez New Game yaptım bir tanesinde çıkmadı,sonra dışarıdan takım alayım dedim Fiorentina'yı aldım gözüktü.Kayseri'ye geçtim yine gözüktü BJK'ye geçince gözükmüyor vs. Bunun için şey yapın New Game yapacaksanız eğer tüm Brezilya'lı oyuncuları göster seçeneğini açın ve alın,cidden pişman olmazsınız bu adamı alırsanız
Sosyal ağlarda paylaş

bahia dan eduardo direk kapin super yedek oyunucu iyide gelişiyor aslinda as takima bile koyabilirsiniz, mevki olarak dc/l den amc/l ye kadar her yerde oynuyor diim yeter.

dor malul, beitar jerusalemde idi yanlis hatirlamiyorsam. bu amcamda 2-3 sezonda cok iyi adam oluyor ama biraz sabir gerekiyor. bu amcam eduardodan beter dc/r den st ye kadar her yerde oynuyor.

matias cahais boca dan, 500k ya falan aliyorsun max. ve inanilmaz bi defans oluyor.

genk ten sinan bolat bi de son olarak alin 40k ya koyun U20 ye 2-3 senede direk 15+ olan butun ozellikleri bi kaleciniz oluyor. turk olmasi hele bonus.
Sosyal ağlarda paylaş

eduardo yu ılk basladıgım sezon kesfedip direk almıstım, as oynatmıstım gs de hiç çekinmeden. şu an gittiğim new utd a da aldım hatta adamı ayrıca martesucchio diye arjantinli bir drc vardı genç, 1 sezon sonra baya iyi oluyordu eğer düzenli oynatırsanız. oyunu açınca tam doğru adını yazarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Transfer bütçesini 20milyon euro ya çıkardım.Bi sürü oyuncu gitti şimdi

sol kanatım eksik forvet eksik

diatta cisse gönderemiyorum.Rico ya 4milyon euro veriyorlar alternatif bulsam satıcam hemen.

Şimdi şöyle birşey var.
Pek iyi bir yaz geçirmedim hiç hazırlık maçı yapmadım.Süper kupayı aldım gerçide takım berbat durumda condition %80-70lerde nasıl arttırıcam condition u ?

Ayrıca forvete wonderkidler arıyorum fakat bulamıyorum.Durum vahim :=)

Eduardoyu aldım bu arada adam geçen sezon 7.68 ratingle oynamış.
Ben baya bi para saydım ama 5.75 e aldım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...